• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » شانس بالای خاتمی در انتخابات!
  کد خبر : 769201

  شانس بالای خاتمی در انتخابات!

  شانس بالای خاتمی در انتخابات! Reviewed by Farnaz on Sep 4Rating: آریا: اگر زمينه حضور اصلاح طلبان فراهم شود با حمايت افرادي چون خاتمي و هاشمي شانس راي آوري کانديداها بسيار بالا خواهد رفت.  محمدرضا تابش نماينده اصلاح طلب مجلس نهم مي گويد: اصولگرايان از جايگاه و پايگاه مردمي اصلاح طلبان مي ترسند و واهمه…

  شانس بالای خاتمی در انتخابات! Reviewed by Farnaz on Sep 4Rating:

  آریا: اگر زمينه حضور اصلاح طلبان فراهم شود با حمايت افرادي چون خاتمي و هاشمي شانس راي آوري کانديداها بسيار بالا خواهد رفت. 

  محمدرضا تابش نماينده اصلاح طلب مجلس نهم مي گويد: اصولگرايان از جايگاه و پايگاه مردمي اصلاح طلبان مي ترسند و واهمه دارند. 

  وي با تاکيد بر اين مطلب که اصولگرايان اول اجازه دهند تا اصلاح طلبان در  عرصه رقابت حضور پيدا کنند سپس چگونگي پايگاه اين طيف را تحليل کنند،ابراز عقيده کرد: متاسفانه در حال حاضر اجازه فعاليت صنفي هم به اصلاح طلبان داده نمي شود . 

  تابش ادامه مي دهد :اگر زمينه براي حضور اصلاح طلبان در انتخابات آينده فراهم شود اين طيف از شانس بالايي براي پيروزي برخوردار خواهد بود .البته بايد متذکر شوم که اصلاح طلبان هم لازم است با عقلانيت وارد انتخابات شوند. 

  وي درباره کانديداتوري هاشمي رفسنجاني نيز مي گويد: من بعيد مي دانم آقاي هاشمي با توجه به سنشان و موقعيتي که در کشور حاکم است کانديداي رياست جمهوري شوند. 

  خواهر زاده سيدمحمد خاتمي مي افزايد: آقاي هاشمي هرکجا و در هر سمتي که باشد شخصيت مثمرثمري است در واقع با توجه به تيزبيني و تيزهوشي که ايشان دارند بعيد مي دانم کانديداي رياست جمهوري شوند. 

  وي اظهار داشت: هاشمي مي تواند نقش سازنده اي ميان جامعه و حاکميت ايفاء کند مسلما حمايت ايشان از يکي از کانديداهاي رياست جمهوري اگر مبتني بر واقعيات حاکم بر جامعه به سمت و سويي که مردم دارند باشد اثرگذار خواهد بود. 

  تابش معتقد است: تمايل هاشمي رفسنجاني به سمت معتدلين جبهه اصلاحات است که با مشخص شدن کانديداها ايشان از کانديداي معتدل اصلاح طلب حمايت خواهند کرد. 

  وي درباره تغيير مواضع جبهه پايداري نسبت به هاشمي رفسنجاني مي گويد: با توجه به آسيب هايي که اصولگرايان به آيت الله هاشمي رفسنجاني رسانده اند و موضع گيري ها و دروغ پردازي هايي که عليه هاشمي و خانواده ايشان داشته اند اما الان مي خواهند حمايتي نسبت به آقاي هاشمي معطوف بدارند اين حمايت بيشتر براي فاصله انداختن ميان ايشان و اصلاح طلبان است. 
  نماينده مجلس نهم زمينه خاتمي در بين مردم را مساعد و مثبت مي داند و مي گويد: اگر چنانچه خاتمي در عرصه رقابت حضور پيدا کند درصد توفيق ايشان از همه کانديداهاي اصولگرا و اصلاح طلب بيشتر است اما بنده بعيد مي دانم ايشان تمايلي داشته باشد که در عرصه انتخابات مستقيما کانديدا شود. 

  وي مي افزايد: اگر زمينه حضور اصلاح طلبان فراهم شود با حمايت افرادي چون خاتمي و هاشمي شانس راي آوري کانديداها بسيار بالا خواهد رفت. 

  اين چهره شاخص اصلاح طلب اظهار داشت:تمام هم و غم مخالفان جبهه اصلاحات اين است که از قدرت و نفوذ افرادي چون هاشمي و خاتمي بکاهند و اجازه ندهند حتي در حد حمايت کانديداها وارد عرصه و صحنه سياسي شوند. 

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.