• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » مگر قرار نبود انتخابات را تحريم كنيم؟!
  کد خبر : 765594

  مگر قرار نبود انتخابات را تحريم كنيم؟!

  مگر قرار نبود انتخابات را تحريم كنيم؟! Reviewed by Farnaz on Sep 3Rating: تقي رحماني كه در پاريس پناهندگي گرفته، از اتفاقات نامبارك خبر داده و در سايت روزنت مي نويسد: مدتي است در داخل در ميان برخي اصلاح طلبان، حتي مدافعان مدني و مطبوعاتي ها و برخي شخصيت ها سخن از شركت در انتخابات…

  مگر قرار نبود انتخابات را تحريم كنيم؟! Reviewed by Farnaz on Sep 3Rating:

  تقي رحماني كه در پاريس پناهندگي گرفته، از اتفاقات نامبارك خبر داده و در سايت روزنت مي نويسد: مدتي است در داخل در ميان برخي اصلاح طلبان، حتي مدافعان مدني و مطبوعاتي ها و برخي شخصيت ها سخن از شركت در انتخابات تا حضور كامل در پاي صندوق راي، بدون قيد و شرط و فارغ از هرگونه از اتفاق خاص است. اين شركت دربست درست در زماني رخ مي دهد كه برخي از همين افراد و شخصيت ها و فعالان در انتخابات مجلس نهم از عدم شركت حمايت قاطع كرده بودند. اين كار در حقيقت مرحله سوزي است.
  شدت تمايل به حضور در انتخابات آن هم در شرايطي كه حكومت برنامه خود را تقويت مي كند تا به حدي است كه حتي آقاي خاتمي را هم دور مي زنند.
  وي مي افزايد: فشار آغاز شده به سمتي مي رود كه در پايان خاتمي هم به دلايل گوناگون در پاي صندوق راي از يكي از كانديداهاي مقبول شده حمايت كند يا تمام قد وارد ميدان حمايت از كانديداي مزبور شود.
  اين شور اشتياق براي شركت در انتخابات آن هم در شرايطي كه اوضاع ايران در مسئله هسته اي پيچيده تر شده و نتيجه انتخابات آمريكا مشخص نشده امري نامعقول و مقبول است(!)
  عضو گروهك ملي- مذهبي با هشدار نسبت به شكاف بيشتر در ميان فتنه گران نوشت: حكومت برنامه مناسبي را تدارك ديده است كه بايد به آن توجه داشت، اوج اين برنامه حمايت هاشمي رفسنجاني از شركت در انتخابات و بعد حمايت خاتمي از كانديداي اصلاح طلبان است كه نتيجه آن انشقاق كامل ميان طيف دموكراسي خواهان است كه سه دسته اصلاح طلب، سبز و تحول طلب را شامل مي شود.
  اين گروهكي ورشكسته «كم حوصلگي اصلاح طلبان» را «نه چندان دلگرم كننده» توصيف كرد و نوشت: اتفاقي نه چندان مبارك در حال وقوع است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.