• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » فاجعه ای انسانی با نام عریانی برای حمایت از شاهزاده انگلیسی + عکس
  کد خبر : 764857

  فاجعه ای انسانی با نام عریانی برای حمایت از شاهزاده انگلیسی + عکس

  فاجعه ای انسانی با نام عریانی برای حمایت از شاهزاده انگلیسی + عکسReviewed by Farnaz on Sep 3Rating: شاید خودِ پرنس هری هم باور نمی کرد که با عریانی اش در میهمانی نه چندان جالب و مناسب شأن یک شاهزاده،این قدر طرفدار پیدا کند. به گزارش روزگارنو، امروز،روزنامه دیلی میل، خبری مبنی بر ارتش عریان…

  فاجعه ای انسانی با نام عریانی برای حمایت از شاهزاده انگلیسی + عکسReviewed by Farnaz on Sep 3Rating:

  شاید خودِ پرنس هری هم باور نمی کرد که با عریانی اش در میهمانی نه چندان جالب و مناسب شأن یک شاهزاده،این قدر طرفدار پیدا کند.

  به گزارش روزگارنو، امروز،روزنامه دیلی میل، خبری مبنی بر ارتش عریان پرنس هری منتشر کرد که انتشار این خبر جای بسی تأسف برای جهانیان دارد.

  در این خبر آمده است که جنبشی شدید در فیسبوک به را افتاده است تا جایی که برای عریانی این شاهزاده صفحه ای مجزا در نظر گرفته شده است.

  اما عمق فاجعه زمانی مشخص شد که عده ای وابسته به یک گروه خاص،متشکل از هزاران نفر،تصویری عریان از خود را منتشر کرده و بر روی صفحه اصلی فیسبوک شان گذاشتند.

  همچنین این گزارش به ما می گوید که تا صبح امروز،نزدیک به 33.000 نفر به عنوان دوستان صفحه اختصاصی پرنس هری درآمده و جمله ای اینچنین بر روی صفحات تمامی آنها نقش بسته است: “Support Prince Harry With A Naked Salute”

  به عقیده کارشناسان اجتماعی انگلیس،فرقه ای که از این کار قبیح شاهزاده هری،شخص سوم دربار انگلیس حمایت کرده اند، فرقه ای منحرف اند که افکار شیطان پرستانه را نیز ترویج داده و از این کار تنها یک هدف دارند، آن هم ریختن قبح عملی مانند عریانی در مقابل دید همگان به عنوان امری عادی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • دختران كوروش

   فاجعه هست
   بايد براي چنين مردمي تاسف خورد

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.