• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » پیش بینی قیمت طلا
  کد خبر : 763882

  پیش بینی قیمت طلا

  پیش بینی قیمت طلا Reviewed by Farnaz on Sep 2Rating: کیتکو: سخنان بن برنانکی، رئیس بانک فدرال رزرو در جکسون هال، در روز جمعه باعث شد تا تعداد زیادی از شرکت کنندگان در آمارگیری هفتگی کیتکو انتظار افزایش قیمت های طلا در این هفته را داشته باشند. برنانکی گفت که وی قصد اجرای سیاست تسهیل…

  پیش بینی قیمت طلا Reviewed by Farnaz on Sep 2Rating:

  کیتکو: سخنان بن برنانکی، رئیس بانک فدرال رزرو در جکسون هال، در روز جمعه باعث شد تا تعداد زیادی از شرکت کنندگان در آمارگیری هفتگی کیتکو انتظار افزایش قیمت های طلا در این هفته را داشته باشند. برنانکی گفت که وی قصد اجرای سیاست تسهیل کمی را به منظور کاهش نرخ بیکاری کشور آمریکا دارد. بانک فدرال یک تعهد دو جانبه دارد:‌ تحت کنترل در آوردن تورم و ثابت کردن نرخ اشتغال.

   

  به گزارش اقتصاد آنلاین، در آمارگیری هفتگی سایت کیتکو در این هفته 24 نفر شرکت کرده اند. این افراد شامل معامله گران شمش طلا، بانک های سرمایه گذاری، معامله گران بازارهای آتی، مدیران پولی و تحلیل گران فنی هستند. از این میان، 15 نفر انتظار افزایش قیمت را دارند در حالیکه شش نفر کاهش قیمت را پیش بینی می کنند و سه نفر انتظار ثبات قیمت ها و یا نوسانات اندکی در بازار طلا را دارند.

   

  طرفداران افزایش قیمت معتقد هستند، به دلیل سخنان برنانکی که نشان از کمی امید بیشتر برای اجرای سیاست تسهیل کمی (QE) است، بازار طلا روند صعودی خواهد داشت. اسپنسر پاتون، موسس و مدیر مالی یک شرکت سرمایه گذاری، معتقد است، “از آنجایی که برنانکی در سخنانش به طور رسمی صحبتی از اجرای سیاست تسهیل کمی (QE) نکرد، احتمال بررسی اجرای این سیاست وجود دارد و به همین دلیل بازارها و بازار طلا براساس همین استناد در کل هفته آتی با رشد قیمت ها روبرو خواهند شد.”

   

  طرفداران کاهش قیمت استدلال می کنند که بعد از افزایش قیمت طلا در دو هفته گذشته، بازار طلا با شرایط فروش به منظور کسب سود روبرو خواهد شد. مارک لیبوویت، سردبیر یک مجله تخصصی در زمینه بازار طلا؛ با وجودی که در نهایت اعتقاد به افزایش قیمت دارد؛ معتقد است که قیمت طلا تا سطح 1625 دلار در هر اونس کاهش پیدا خواهد کرد.

   

  طرفداران ثبات روند قیمت طلا در بازار معتقد هستند، قبل از اینکه بازار طلا در مورد مسیر بعدی تصمیم بگیرد، طلا در سطوح فعلی ثابت خواهد ماند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.