• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » خاتمی: اتاق فکر اصلاحات یا اتاق فکر “عبدالله نوری”!
  کد خبر : 763033

  خاتمی: اتاق فکر اصلاحات یا اتاق فکر “عبدالله نوری”!

  خاتمی: اتاق فکر اصلاحات یا اتاق فکر “عبدالله نوری”! Reviewed by Farnaz on Sep 2Rating: اخبار بدست آمده از شدت گرفتن گلایه ها و انتقادات سید محمد خاتمی از تحرکات عبدالله نوری حکایت دارد.به گزارش «حدیدنیوز»،پس از آنکه عبدالله نوری از ضرورت تشکیل اتاق فکر برای فرقه سبز و اصلاحات سخن به میان آورد و…

  خاتمی: اتاق فکر اصلاحات یا اتاق فکر "عبدالله نوری"! Reviewed by Farnaz on Sep 2Rating:

  اخبار بدست آمده از شدت گرفتن گلایه ها و انتقادات سید محمد خاتمی از تحرکات عبدالله نوری حکایت دارد.
  به گزارش «حدیدنیوز»،پس از آنکه عبدالله نوری از ضرورت تشکیل اتاق فکر برای فرقه سبز و اصلاحات سخن به میان آورد و افرادی همچون موسوی خوئینی ها و خاتمی را به همراه خود برای رهبری این جریان پیشنهاد کرد،سید محمد خاتمی ضمن انتقاد از محور قرارگرفتن عبدالله نوری پیشنهاد وی را برای تشکیل این اتاق فکر رد کرد. 
  در ادامه پس از تاکید گروه های مختلف برای تشکیل اتاق فکر سید محمد خاتمی فرآیند تشکیل این اتاق فکر را زیر سوال برده و پیشنهادی را دراین زمینه مطرح کرده است. 
  وی با تاکید بر محور شدن نظرات اصلاح طلبان گفته است:ما باید همه گروه ها و نماینده های  آنها را دعوت کرده و نظرات همه را بگیریم و بعد بر اساس نظر جمعی حرکت کنیم. 
  وی پیشنهاد اخیر برای تشکیل اتاق فکر را تشکیل شورای عبدالله نوری! خوانده و گفته است:ما باید دو الی سه هزار نفر را جمع کنیم و با بحث های مختلف جمع را کوچکتر کنیم تا به یک اتاق فکر منسجم و جمع و جور برسیم.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.