• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اخبار سینما , فرهنگی و هنری » سخنان منتقدانه به شریفی نیا: تو نون به نرخ روز خور هستی!
  کد خبر : 760691

  سخنان منتقدانه به شریفی نیا: تو نون به نرخ روز خور هستی!

  سخنان منتقدانه به شریفی نیا: تو نون به نرخ روز خور هستی! Reviewed by Farnaz on Sep 1Rating: به نقل از سینماپرس در حالی که فیلم سینمایی قلاده های طلا ساخته ابوالقاسم طالبی که مستقیما به حواشی بعد از انتخابات سال 88 ایران پرداخته است فروش قابل قبولی در گیشه داشته و فروش نسخه نمایش…

  سخنان منتقدانه به شریفی نیا: تو نون به نرخ روز خور هستی! Reviewed by Farnaz on Sep 1Rating:

  به نقل از سینماپرس در حالی که فیلم سینمایی قلاده های طلا ساخته ابوالقاسم طالبی که مستقیما به حواشی بعد از انتخابات سال 88 ایران پرداخته است فروش قابل قبولی در گیشه داشته و فروش نسخه نمایش خانگی آن هم به گفته فروشندگان سوپرمارکت ها این روزها اوضاع خوبی دارد اما همچنان حاشیه سازی پیرامون این فیلم سینمایی ادامه دارد.

  بنا بر این گزارش شبکه های فارسی زبان خارجی علاقه دارند این فیلم را شکست خورده تحلیل کنند به طوری که مدام درحال تکرار دیالوگ هایی چون منزوی شدن عوامل این فیلم و عدم رغبت فیلمسازان به همکاری با بازیگران آن، هستند.

  این در حالی است که بازیگرانی چون محمدرضا شریفی نیا و امین حیایی ، محمود عزیزی و حمیدرضا پگاه هرکدام پس از این فیلم در چند پروژه سینمایی و تلویزیونی و تئاتر قرار داد بسته اند.

  شریفی نیا نان به نرخ روز خور است

  یک شبکه فاسی زبان که سابقه خوبی در گاف های رسانه ای دارد روز گذشته در یک برنامه تحلیل سیاسی اجلاس غیر متعهد ها در تهران که معلوم نبود از کجا بحث به فیلم قلاده های طلا کشیده شد فروش قلاده های طلا را غیر واقعی دانست ولی باکمال تعجب دلایل فوش فیلم را هم تحلیل کرد!
  کارشناس این شبکه در توجیه حضور پررنگ محمد رضا شریفی نیا در پروژه های پس از قلاده های طلا وی را فردی نون به نرخ روز خور خواند و تاکید کرد چنین افرادی چون اعتقاد وعقیده ای ندارند کار در پروژه های مختلف برایشان فقط جنبه کسب درامد دارد.
  البته در این اظهار نظر مشخص نشد منظور از اعتقاد چیست؟!

  اخراج علیرام نورایی ار ستاد زلزله زدگان و جو سازی علیه وی

  در همین راستا تنها علی رام نورایی است که این شبکه ها توانسته اند اورا هدف قرار داده و مدام تاکید کنند که دیگر کسی تمایلی به همکاری با وی ندارد و این در حالی است که نورایی در گفتگو با یک خبرگزاری گفته: بعد از قلاده های طلا در فیلم سینمایی استرداد، دو تله فیلم و یک سریال بازی کردم و در حال حاضر هم در سریال ماتادور به کارگردانی فرهاد نجفی ایفای نقش می کنم.

  علی رام نورایی که به تازگی از اخراج شدن از مرکز کمک به زلزله زدگان هنرمندان توسط یکی از کارگردانان سرشناس ایرانی خبرداده گفته است : دوستان خارج نشین فکر نکنند با گفتن جمله هایی مثل بیکار شدن بازیگر قلاده های طلا می توانند اذهان مردم را نسبت به من و امثال من خراب کنند. کسی که بالا نشسته، خودش روزی رسان است و تا به حال هم رسانده است.

  هنوز مشخص نشده است که اختلاف بوجود آمده میان نورایی و آقای کارگردان ارتباطی با بازی وی در فیلم قلاده های طلا داشته است یا خیر اما همین اتفاق محملی می شود تا بیگانگان آتش نمور جوسازی های خویش را علیه این بازیگر با قوت تر ببینند.

  زنده باد مخالف من

  “زنده باد مخالف من” شعاری است که مدام ورد زبان خارج نشینان بوده و آن را تبلیغ می کرده اند اما به نظر می رسد این جمله در برهه ای خاص سودآور بوده است و شاید همان اعتقاد ! حلقه مفقوده استفاده از این جمله بوده باشد.
   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.