• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اخبار سینما , فرهنگی و هنری » گاف‌های شبکه‌ی تازه‌ تاسیس صدا وسیما!
  کد خبر : 760341

  گاف‌های شبکه‌ی تازه‌ تاسیس صدا وسیما!

  گاف‌های شبکه‌ی تازه‌ تاسیس صدا وسیما! Reviewed by Farnaz on Sep 1Rating: به نقل از ایسنا، شبکه‌‌ پویا به عنوان شبکه‌ای تازه‌ تاسیس که توانسته در همین ابتدای کار، مخاطبان زیادی را متوجه خود کند، با اشتباهاتی در کنداکتور پخش خود، ‌باعث سردرگمی برخی مخاطبانش شده است. در روزهای اخیر، اشکالات کنداکتور پخش شبکه پویا…

  گاف‌های شبکه‌ی تازه‌ تاسیس صدا وسیما! Reviewed by Farnaz on Sep 1Rating:

  به نقل از ایسنا، شبکه‌‌ پویا به عنوان شبکه‌ای تازه‌ تاسیس که توانسته در همین ابتدای کار، مخاطبان زیادی را متوجه خود کند، با اشتباهاتی در کنداکتور پخش خود، ‌باعث سردرگمی برخی مخاطبانش شده است.

  در روزهای اخیر، اشکالات کنداکتور پخش شبکه پویا مخاطبان این شبکه را سردرگم کرده است. این گاف‌ها از زیرنویس‌هایی با غلط‌‌های نگارشی تا عدم پخش برنامه بر اساس کنداکتور اعلام شده و پخش قسمت‌های تکراری از مجموعه‌های در حال پخش را شامل می‌شود که ادامه‌ی این روند پخش، می‌تواند مشکلاتی را در رابطه‌ی شبکه پویا با مخاطبانش ایجاد کند.

  خیلی از مخاطبان به هنگام تماشای برنامه‌های شبکه پویا با مشکل تکراری بودن قسمت پخش شده مواجه می‌شوند؛ به عنوان مثال، انیمیشن «باخانمان»، در هفته گذشته به بازپخش قسمت‌های قبلی پرداخت درحالی که مخاطب،‌ انتظار دیدن قسمت‌های جدید را داشت.

  برخی مخاطبان هم که از روی کنداکتور پخش، برنامه‌ای را برای دیدن انتخاب می‌کردند متوجه می‌شدند این برنامه پیش از این پخش شده یا قرار است در ساعت دیگری پخش شود. اشکالات جزئی در زیر‌نویس‌ها هم از دیگر مسائلی است که در شبکه پویا دیده می‌شود.

  بعضی از مجموعه‌های انیمیشنی هم که در هر قسمت، داستان مجزایی را روایت می‌کنند، بدون رعایت ترتیب، پخش می‌شوند که به دلیل پیوستگی خط داستانی، با قسمت‌های قبل و بعد از آن ناهمخوانی‌هایی را ایجاد می‌کند.

  این در حالی است که شبکه تازه‌تاسیس پویا،‌ با پخش بسیاری از مجموعه‌های انیمیشنی خاطره‌انگیز توانسته از همان روزهای نخست فعالیتش، مخاطبان زیادی را به خود جلب کند و با کنار رفتن شبکه‌ی ماهواره‌یی رقیب ـ البته به طور موقت ـ تنها شبکه فارسی‌ زبان انیمشن است و می‌تواند از این فرصت فراهم‌ شده به خوبی برای جا انداختن خود در خانواده‌های ایرانی استفاده کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.