• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » تلاش برای ملاقات خاتمی با بان کی مون
  کد خبر : 757786

  تلاش برای ملاقات خاتمی با بان کی مون

  تلاش برای ملاقات خاتمی با بان کی مون Reviewed by Farnaz on Aug 31Rating: اخبار دريافتي حکايت از آن دارند که ائتلاف فتنه ، ضد انقلاب و عوامل بيگانه ، تلاش هاي وسيعي را آغاز کرده اند تا درخواست محمد خاتمي جهت ملاقات با دبيرکل سازمان ملل را عملي نمايند.   در آستانه سفر بان…

  تلاش برای ملاقات خاتمی با بان کی مون Reviewed by Farnaz on Aug 31Rating:
  اخبار دريافتي حکايت از آن دارند که ائتلاف فتنه ، ضد انقلاب و عوامل بيگانه ، تلاش هاي وسيعي را آغاز کرده اند تا درخواست محمد خاتمي جهت ملاقات با دبيرکل سازمان ملل را عملي نمايند.
   
  در آستانه سفر بان کي مون به تهران ، جريان ورشکسته فتنه طي سناريويي بسيار ابتدايي ، خبر بيماري شديد ميرحسين موسوي و بستري بودن او در c.c.u را توليد و به صدر اخبار رسانه هاي مثلث بيگانگان ، ضد انقلاب و فتنه تبديل نمود تا از رهگذر اين بيماري تحميلي به موسوي ، امکان ملاقات او با دبيرکل سازمان ملل را فراهم نمايند.
   
  اما بر ملا شدن سريع سناريوي بسيار احمقانة آنها (با انتشار خبر سلامتي موسوي و حضورش در منزل)، تمام نقشه هاي ائتلاف مثلث پيشگفته را نقش بر آب کرد.پس از آن بود که اردشير اميرارجمند، عنصر وابسته به منافقين و مشاور فراري موسوي، ملاقات محمد خاتمي با دبيرکل سازمان ملل را به اطرافيان خاتمي ابلاغ نمود و نزديکان خاتمي نيز بلافاصله پي گيري هاي فشرده اي به منظور متقاعد کردن بان کي مون به قبول ملاقات خاتمي آغاز کردند.
   
  آخرين اخبار رسيده حاکي هستند که با نتيجه ندادن آن پي گيري ها ،‌ بخش خارجي فتنه به واسطه هاي آمريکايي متوسل شده اند تا دبيرکل سازمان ملل را مجاب به پذيرش ملاقات خاتمي نمايند.
   
  پيگيري هاي خبرنگاران ما براي دريافت جديدترين اخبار در اين مورد ادامه دارد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.