• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » القاعده، شیعیان لبنان را تهدید كرد
  کد خبر : 755455

  القاعده، شیعیان لبنان را تهدید كرد

  القاعده، شیعیان لبنان را تهدید كردReviewed by Aryan on Aug 30Rating: رییس گردان های عبدالله عزام (شاخه القاعده) در منطقه شام (سوریه) طی سخنانی گفت: شیعیان لبنان اگر دست از حمایت و پشتیبانی خود از حزب الله بر ندارند، هدفی مهم برای جریان های سلفی خواهند بود.  ‘ماجد الماجد’ رییس گردان های ‘عبدالله عزام’ طی…

  القاعده، شیعیان لبنان را تهدید كردReviewed by Aryan on Aug 30Rating:

  رییس گردان های عبدالله عزام (شاخه القاعده) در منطقه شام (سوریه) طی سخنانی گفت: شیعیان لبنان اگر دست از حمایت و پشتیبانی خود از حزب الله بر ندارند، هدفی مهم برای جریان های سلفی خواهند بود. 

  ‘ماجد الماجد’ رییس گردان های ‘عبدالله عزام’ طی سخنانی كه در یك فایل صوتی توسط برخی پایگاه های جریان های سلفی منتشر شده، به تبیین استراتژی جدید شبكه تروریستی القاعده در این منطقه پرداخته است. 
   
  وی كه این فایل صوتی را با عنوان ‘پیامی به شیعیان لبنان’ منتشر ساخته است، ادامه داد: لبنانی ها لازم است كه تعقل به خرج داده و به دنبال حزب الله و جنبش ‘امل’ كه آنها را به سوی پرتگاه های هولناك می برند، راه نیفتند. 
   
  این عنصر سلفی گفت: زمانی كه یك طایفه در خصوص اعمال بخشی از آن سكوت كنند، یك حكم واحد برای تك تك آنها صادر خواهد شد. 
   
  ماجد گفت: با شما چنین سخن می گوییم تا خط مشی آینده خود را در ارتباط با اهل سنت و دیگر طوایفی كه از كارهای شما زیان دیده اند، مشخص كنید. 
   
  این رهبر سلفی با تهدید مجدد خانواده های شیعه لبنانی گفت: مبادا كه فرزندان خود را برای حمایت از نظام سوریه، به این كشور بفرستید چرا كه این امور عواقبی وخیم خواهد داشت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.