• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اخبار سینما , فرهنگی و هنری » پاسخ قاطع “جیگر” به من وتو و بی بی سی
  کد خبر : 754650

  پاسخ قاطع “جیگر” به من وتو و بی بی سی

  پاسخ قاطع “جیگر” به من وتو و بی بی سی Reviewed by Farnaz on Aug 30Rating: در حالی که رسانه های بیگانه در چند روز گذشته مهم ترین اخبار خود را به ممنوع التصویری و حذف عروسک «جیگر» اختصاص داده اند و آن را تحلیل می کردند، مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو این…

  پاسخ قاطع "جیگر" به من وتو و بی بی سی Reviewed by Farnaz on Aug 30Rating:

  در حالی که رسانه های بیگانه در چند روز گذشته مهم ترین اخبار خود را به ممنوع التصویری و حذف عروسک «جیگر» اختصاص داده اند و آن را تحلیل می کردند، مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو این خبر را تکذیب کرد.

  علی زارعان درباره انتشار خبری درباره حذف و ممنوع التصویری عروسک «جیگر» در مجموعه «کلاه قرمزی» گفت: من با آقای طهماسب و آقای جبلی، مدیر شبکه نمایش، مدیر شبکه جام جم و … صحبت کرده و از آنها درباره حذف این شخصیت عروسکی سؤال کردم که همگی متفق القول این مطلب را تکذیب و عنوان کردند که در این باره هیچ گونه اظهارنظری نداشته اند. حذف و یا ممنوع التصویری این عروسک را تکذیب می کنیم.

   

  وی ادامه داد: شخصیت جیگر یک شخصیت محبوب است که در کنار کلاه قرمزی، پسرعمه زا، آقای همساده، بچه ننه، پسرخاله و … قرار دارد و هیچکدام از آنها حذف نشده اند.

  زارعان درباره عنوان برخی مطالب راجع به بدآموزی عروسک جیگر تصریح کرد: به هیچ عنوان این عروسک بدآموزی نداشته و خوشبختانه از نوروز که جیگر به جمع عروسک های مجموعه کلاه قرمزی پیوست، با استقبال فراوانی روبرو شد و حتی آقای ضرغامی به طور مستقل از سازندگان این برنامه تشکر کردند. همچنین آقای دارابی نیز در جلسه ای دیگر به خاطر خلق چنین شخصیت های عروسکی پرطرفداری از خالق آنها تشکر کرد و حدود دو هفته پیش نیز آقای بخشی زاده مدیر شبکه دو از سازندگان کلاه قرمزی تجلیل کرد.

   

  وی در پاسخ به این سؤال که آیا امکان حذف عروسک جیگر در برنامه نوروزی 92 وجود دارد؟ پاسخ داد: خیر. فکر نمی کنم که این عروسک حذف شود. مگر اینکه آقای طهماسب به تصمیم تازه ای در این باره برسند که احتمال آن خیلی کم است و قرار بر حذف هیچکدام از عروسک ها نیست.

   

  عروسک «جیگر» یک الاغ است که با تکه کلام جیگرم در مجموعه کلاه قرمزی 91 حضور داشت. روزهای گذشته ممنوع التصویری این عروسک محبوب کودکان به مهم ترین خبر برخی شبکه های ماهواره ای نظیر بی بی سی فارسی، صدای امریکا، من و تو و … تبدیل شده بود و این شبکه ها برای ممنوع التصویری این عروسک تحلیل های بسیاری آوردند؛ تحلیل هایی که هر روز در این شبکه ها برای پرکردن وقت برنامه هایشان در جهت سیاه نمایی علیه ایران کم دیده نمی شود.

  جام

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.