• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » پیامک “پاداش ریاست جمهوری” برای کارمندان!
  کد خبر : 752517

  پیامک “پاداش ریاست جمهوری” برای کارمندان!

  پیامک “پاداش ریاست جمهوری” برای کارمندان! Reviewed by Farnaz on Aug 29Rating: به نقل از صراط ، در حالی که تنها یک هفته از نشستن پوستین دوز بر بالاترین صندلی صنایع مس کشور می گذرد ، اقدامات تبلیغاتی وی برای کارمندان این مجموعه آغاز شده است . نعمت اله پوستین دوز از دوستان نزدیک اسفندیار…

  پیامک "پاداش ریاست جمهوری" برای کارمندان! Reviewed by Farnaz on Aug 29Rating:

  به نقل از صراط ، در حالی که تنها یک هفته از نشستن پوستین دوز بر بالاترین صندلی صنایع مس کشور می گذرد ، اقدامات تبلیغاتی وی برای کارمندان این مجموعه آغاز شده است .

  نعمت اله پوستین دوز از دوستان نزدیک اسفندیار رحیم مشایی ، سرانجام پس از کش و قوس های فراوان حاضر شد مدیرعاملی گروه خودروسازی سایپا را واگذار کرده و به صنعت مس کشور منتقل شود .

  با ورود پوستین دوز به ساختمان شرکت ملی صنایع مس وی در یکی از اولین اقدامات خود پیامکی را برای کارمندان مس کشور ارسال کرد . در محتوای این پیامک خوشحال کننده به دستور مدیریت عامل – پوستین دوز- جهت پرداخت هدیه سه میلیون ریالی به کارمندان صنایع مس اشاره شده بود .

  بنا بر این گزارش در پیامک مذکور آمده : “همکار گرامی: طبق دستور مدیریت محترم عامل جناب مهندس پوستین دوز به مناسبت هفته دولت مبلغ سه میلیون ریال به عنوان پاداش ریاست جمهوری به شما اختصاص یافته است .”

  هنوز مشخص نیست آیا دیگر مراکز صنعتی و یا دستگاههای دولتی هم به کارمندان خود چنین پاداشی را اهدا کرده اند یا نه اما تامین بودجه هدیه های اینچنینی در نوع خود جالب توجه به نظر می رسد .

   اینکه چرا هدیه 300 هزار تومانی کارمندان مس بلافاصله پس از نشستن پوستین دوز به صندلی مدیرعاملی مس و با عنوان “پاداش ریاست جمهوری” برای این افراد در نظر گرفته شده است از جمله مواردی است که شائبه تبلیغاتی بودن این اقدام را تقویت کرده است .

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.