• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » “چنين بازي را از پرسپوليس ته‌جدولي انتظار نداشتم!”
  کد خبر : 752377

  “چنين بازي را از پرسپوليس ته‌جدولي انتظار نداشتم!”

  “چنين بازي را از پرسپوليس ته‌جدولي انتظار نداشتم!” Reviewed by Farnaz on Aug 29Rating: داربي چطور بود؟ قبول دارم بازي دلچسبي نبود چرا که هر دو تيم با احتياط بازي کردند و اين موضوع از زيبايي بازي کم کرد. در کل معتقدم هر دو تيم به نتيجه تساوي راضي بودند. به نظرت تساوي عادلانه بود؟…

  "چنين بازي را از پرسپوليس ته‌جدولي انتظار نداشتم!" Reviewed by Farnaz on Aug 29Rating:

  داربي چطور بود؟

  قبول دارم بازي دلچسبي نبود چرا که هر دو تيم با احتياط بازي کردند و اين موضوع از زيبايي بازي کم کرد. در کل معتقدم هر دو تيم به نتيجه تساوي راضي بودند.

  به نظرت تساوي عادلانه بود؟

  من فکر مي‌کنم نتيجه خوبي رقم خورد. هر دو تيم صاحب موقعيت‌هاي گلزني يکسان بودند و اين طور نبود که تيمي از ديگري برتري داشته باشد.

  اما پرسپوليس موقعيت‌هاي خطرناک‌تري داشت؟

  سرخپوشان چند هفته‌اي خوب نتيجه نگرفتند و تنها اميد آنها براي حمايت هواداران، پيروزي در داربي بود. به همين علت تمام توان خود را به کار گرفتند و بايد بگويم فکر نمي‌کردم پرسپوليس ته‌جدولي اينچنين بازي کند. آنها پس از شکست‌هايي که داشتند خودي نشان دادند و از ديدارهاي گذشته خود بهتر بودند.

   غيبت خسرو حيدري وظيفه تو را سنگين‌تر نکرد؟

  واقعا حيف شد که خسرو به بازي نرسيد، اميدوارم زودتر مصدوميت را پشت‌سر بگذارد. اگر او در ميدان بود من هم مي‌توانستم بهتر بازي کنم.

   پس بازي استقلال زيباتر هم مي‌شد؟

  نمي‌گويم اگر خسرو بود حتما مي‌برديم اما اگر او را داشتيم، مي‌توانستيم حملات بيشتري روي دروازه حريف ترتيب بدهيم.

   درخصوص تعويضت چه صحبتي داري؟

  اين نظر کادرفني بود که من تعويض شوم و حتما بنابر صلاحديد خاصي صورت گرفته است. من به عنوان بازيکن تابع نظر کادرفني هستم.

   در زمين هم که به علت سنگ‌پراني‌ها احساس آرامش نداشتيد؟

  واقعا همه از اين که سنگ به سرشان بخورد، ترسيده بودند. اي کاش فقط گوجه به سر و صورتمان مي‌خورد. مشکل اين بود که سنگ‌هاي بزرگ هم از هر طرف به زمين فرستاده مي‌شد تا واقعا در زمين احساس امنيت نکنيم. اميدوارم ديگر شاهد اين حواشي در داربي نباشيم.

  قلعه‌نوعي هم بعد از بازي به اين موضوع اشاره داشت که به قهرماني اميدوار شدم. نظر تو چيست؟

  بازي سختي بود و پرسپوليس در حد يک تيم ته‌جدولي نبود. با توجه به سنگيني اين ديدار ما خوب کار کرديم. به نظرم در بازي‌هاي بعدي مي‌توانيم بهتر از اين هم ظاهر شويم.

  امير قلعه‌نوعي پس از اين بازي از لو رفتن ترکيب تيمش حسابي ناراحت بود؟

  ناراحتي سرمربي تيم به علت لو رفتن ترکيب نبود، بلکه از اين موضوع ناراحت بود که وقتي در يک خانواده هستيم نبايد اخبارمان به بيرون درز پيدا کند. در يک خانواده ممکن است خيلي اتفاقات رخ دهد اما نبايد مطرح شود. حرمت‌ها در هر شرايطي بايد حفظ شود.

  در تيم جاسوس داريد؟

  به طور کل مطرح کردن واژه جاسوس خوب نيست و من در تيم کسي را به جاسوسي متهم نمي‌کنم. شايد کسي سر رفاقت با دوستش ترکيب را به او داده، بدون اين که منظور يا مقصود خاصي داشته باشد. از اين به بعد بايد بيشتر حواس‌مان را جمع کنيم تا حواشي براي ما مشکل‌ساز نشود.

   وقفه ايجاد شده در ليگ را چطور ارزيابي مي‌کنيد؟

  در هر صورت تعطيلي به نفع هيچ تيمي نيست، چون بازيکنان از شرايط بازي دور خواهند شد. بايد در اين مدت بيشتر تمرين کنيم تا در وضعيت ايده‌آل بدني قرار داشته باشيم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.