• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » انفجار خود ارضایی در انگلیس!
  کد خبر : 746584

  انفجار خود ارضایی در انگلیس!

  انفجار خود ارضایی در انگلیس! Reviewed by Farnaz on Aug 27Rating: به گزارش صراط  آماری درباره وضع کاملا غیرعادی در روابط و مسائل جنسی در انگلستان بیان شد. بد نیست در این مطلب، با تکیه بر آماری درباره خودارضایی، این بحث را بهتر باز کنیم که چگونه اکثریت مردم از روابط جنسی خود راضی نیستند و…

  انفجار خود ارضایی در انگلیس! Reviewed by Farnaz on Aug 27Rating:

  به گزارش صراط  آماری درباره وضع کاملا غیرعادی در روابط و مسائل جنسی در انگلستان بیان شد. بد نیست در این مطلب، با تکیه بر آماری درباره خودارضایی، این بحث را بهتر باز کنیم که چگونه اکثریت مردم از روابط جنسی خود راضی نیستند و بدین‌ترتیب یک جامعه غیرنرمال و مریض شکل گرفته است. 

  اشاره به یک نکته در این باره مفید است؛ اول اینکه بیشتر این آمارهای خودارضایی درباره کشور آمریکا جمع‌آوری شده و با توجه به تفاوت بافت و فرهنگ آمریکا و انگلستان، به نظر نگارنده وضع در انگلستان از این هم بدتر است. ثانیا در برخی موارد اختلاف‌های آماری وجود دارد که موارد اختلافی در این مختصر بیان نشده است. 

  اما اگر کسی بپرسد این آمار چه اهمیتی دارد و نشان‌دهنده چه امری است، پاسخ آن این است که این آمار نشان می‌دهد تا چه میزان افراد از روابط جنسی خود ناراضی هستند و در نهایت رو به خودارضایی می‌آورند. 

  همچنین این آمار می‌تواند تا حد زیادی نشانگر میزان تنهایی افراد باشد که در مطالب بعدی به آن پرداخته خواهد شد. 

  اولین و مورد توافق‌ترین آمار این است که در میان مردان، 90 تا 95 درصد به این امر اشتغال دارند. درباره زنان این عدد بین 70 تا 90 درصد متغیر گزارش شده است. اما نکته جالب این است که در میان مردان و زنان متاهل، 70 درصد افراد در هر دو قشر اعتراف کرده‌اند به این امر مبادرت می‌ورزند! 

  جالب‌تر اینکه در بین مردان، 40 درصد اعتراف کرده‌اند هر روز این کار را انجام می‌دهند در حالی که این آمار برای زنان حدود 22 درصد است و 55 درصد مردان اعتراف کرده‌اند حداقل به صورت هفتگی خودارضایی می‌کنند درصورتی که 48 درصد زنان جامعه به این امر به صورت هفتگی مشغولند. 

  جامعه‌ای را در نظر بگیرید که 70 درصد مردان و زنان متاهل آن به خودارضایی مشغول هستند و در میان مردان، 55 درصد و در میان زنان 48 درصد آنان حداقل هفته‌ای یک‌بار به این امر اشتغال دارند و بسیاری از این مردان و زنان، پدران و مادرانی هستند که به ‌تربیت فرزندان مشغول هستند.

  تازه این آماری است که از طریق پرسشنامه استخراج شده است و چه‌بسا کسانی که در پرسشنامه‌ها به این مساله اعتراف نکرده‌اند.

  جالبی این آمار این است که درصدهای آن تقریبا برای مردان و زنان یکسان است و این مساله نشانگر عدم تعادل جنسی و روانی چه در میان زنان و چه در میان مردان است و اکنون هر دو قشر در این آتش در حال سوختن هستند. 

  یک آمار جالب درباره مردان بین 60 تا 70 سال است که در میان آنان 40 درصد اعتراف کرده‌اند در‌ ماه گذشته اقدام به این امر کرده‌اند! 

  در یک پله پایین‌تر، آمار نشانگر این است که 40 درصد زنان به صورت کلی خودارضایی را به رابطه جنسی ‌ترجیح می‌دهند! و در این میان 57 درصد آنان از وسایل کمکی برای این منظور بهره می‌گیرند. 

  استفاده از وسایل کمکی برای مردان کمتر از 20 درصد است و مردان بیشتر تمایل دارند از فیلم‌های غیراخلاقی برای این منظور استفاده کنند! این امر خود تاییدی بر مباحث مطرح شده در مطالب قبلی است یعنی زنانی که بزودی از رابطه جنسی زده می‌شوند و به خودارضایی روی می‌آورند طوری که 40 درصد آنان تمایلی برای برقراری ارتباط با جنس مخالف ندارند و مردانی که برای مسائل جنسی رو به فیلم‌های غیراخلاقی می‌آورند و در هر دو قشر، حدود 50 درصد آنان به صورت هفتگی خودارضایی می‌کنند! یعنی حداقل 50 درصد جامعه از مشکلات جنسی حاد رنج می‌برند!

  بدین‌ترتیب است که بین 25 تا 50 درصد طلاق‌ها در کشورهای غربی ناشی از خیانت و عدم پایبندی یکی از طرفین به روابط اخلاقی زناشویی است و از هر دو ازدواج، یکی از آنها حتما منجر به طلاق خواهد شد و کانون مستحکمی به نام خانواده تقریبا معنای خود را از دست داده است و البته همه اینها دستاورد تمدن جدید و پیشرفته غرب است که اول از همه گریبان خود آنها را گرفته است. 

  * ابراهیم کاشانی – دکترای سیاستگذاری علم و تکنولوژی از برایتون انگلیس 

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۷)  • رضا

   خدا لعنت کنه سازنده این فیلمارو که حتی انگلیسی ها رو به این راه میکشونه

  • زیبا

   1آمارم ازمملکت خودمون بگیریدکه ازدواج انقدرکم شده جوان های خودمون دیگه تسلیم خودارضایی شدن متاسفانه انطورکه من ازدوستاموخودم خبردارم :(متاسفانه ایرانم بهش اضاف کن پیازداغ اینطرف داغ تره رسوایی نداره

  • dr.hamed

   واقعا خجالت داره که از انگلیس و آمریکا مینویسید،توی ایران به خاطر محدودیت های دولت،فرهنگ و آداب و رسوم غلط و … 100 درصد مردم به خصوص جوانان دارند خود ارضایی میکنند.این میزان تنهایی و همینطور خودارضایی باعث شده جوانان کشور که پایه های اصلی پیشرفت مملکت هستند دچار افسردگی های شدید،عدم تمرکز حواس،اضطراب و استرس مزمن و… شوند که درنهایت منجر به افت شدید تحصیلی و شغلی خواهد شد،اگر نیاز جنسی چیز بدی بود هرگز خداوند در وجود انسان قرار نمی داد

  • نام شما...

   تو ایران وضع چه جوریه؟؟ اصلا جرئت تحقیق دارید؟؟

  • عبدالله

   به نظر من درست نیست این مطالب منتشر بشه چون یه جورایی تبلیغ میشه ….

  • پوریا

   مثلا اگر آماری تهیه شود و نشان دهد که بالای هشتاد درصد مردم دستشان را در دماغشان میکنند. این نشاندهنده اینست که انسان موجودی است که دستش را در دماغش می کند. حالا هم آماری تهیه شده از خود ارضایی که نشان می دهد انسان موجودی است که خود ارضایی می کند. که البته این چیز جدیدی نیست و آمارهای قبلی هم همین حرف را میزدند. جالب اینجاست که به نظر نویسنده که ظاهرا دکتر هم هستند این امر “عجیب” ، “دارای اشکال” و نشانه “عدم تعادل جنسی” یک جامعه است. در صورتی که اگر در جوامع انسانی دیگر هم بررسی شود احتمالا نتایج مشابهی به دست می آید. ای کاش در مورد ایران هم امکان گرفتن همچین آماری وجود داشت.

  • محمود

   با سلام.یک تحقیق دقیق علمی که بهش بشه استناد کرد شامل منبع تحقیق وفراوانی سوالات پرسشنامه وسن وشخصیت سوال شوندگان می باشد که در گزارش شما به آن اشاره ای نیست.این گزارش را میتوان ناشی از ذوق زدگی نویسنده آن دانست که براثر غفلت هیجان زده شده واین جملات را نوشته است عدم ذکر منبع علمی وروش های آماری حالا جای خود دارد.دوستان عزیز بهتره جهت کیفیت مطالب اقدامات بیشتری داشته باشید.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.