• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » انتقاد تند قلعه نویی از نکونام
  کد خبر : 745217

  انتقاد تند قلعه نویی از نکونام

  انتقاد تند قلعه نویی از نکونام Reviewed by Farnaz on Aug 26Rating: در دربی جمعه امیر قلعه نویی بارها به سمت نیمکت و دستیاران خود نگاه می کرد و با سر تکان دادن از عملکرد بازیکنان عصبانی بود. او اصلا فکر نمی کرد که نکونام و برهانی نتوانند انتظاراتش را برآورده کنند. قلعه نویی که…

  انتقاد تند قلعه نویی از نکونام Reviewed by Farnaz on Aug 26Rating:

  در دربی جمعه امیر قلعه نویی بارها به سمت نیمکت و دستیاران خود نگاه می کرد و با سر تکان دادن از عملکرد بازیکنان عصبانی بود. او اصلا فکر نمی کرد که نکونام و برهانی نتوانند انتظاراتش را برآورده کنند. قلعه نویی که همیشه در مقابل انتقادات از نکونام حمایت می کرد، در این بازی چند بار لب خط رفت و با داد و فریاد از نکونام می خواست در دادن پاس دقت کند.

  گفته می شود در پایان نیمه اول هم در رختکن از خجالت نکونام، برهانی و زندی درآمده است: «یک پاس درست و حسابی به همدیگه ندادید. این چه وضع پاس دادنه؟ چرا همدیگه رو خوب پیدا نمی کنید؟» نکته جالب آنجا بود که قلعه نویی بعد از پایان بازی به سمت زمین رفت تا در مصاحبه با دوربین شبکه سوم شرکت کند.

   

  در این میان بازیکنان اصلی استقلال غیر از نیمکت نشینان و ساموئل همه در رختکن منتظر قلعه نویی بودند و کسی از رختکن خارج نمی شد.

  گویا بعد از بازی به بازیکنان می گویند که باید منتظر قلعه نویی باشند ولی چون کنفرانس بعد از بازی طول کشید به بازیکنان اجازه داده شد که از رختکن خارج شوند. بازیکنان بعد از نشستن روی صندلی های اتوبوس با قلعه نویی عصبانی روبرو شدند. قلعه نویی از طریق دوستانش متوجه شده بود که یکی دو بازیکن لیست استقلال را دو ساعت قبل بازی لو داده بودند و همین باعث شد که او پیگیر شود که آن دو بازیکن چه کسانی بوده اند.

  پیگیری های او بی نتیجه بود و او مجبور شد در اتوبوس با داد و بیداد از اینکه لیست استقلال لو رفته صحبت کند. بازیکنان هم چیزی نمی گفتند و ساکت نشسته بودند. قلعه نویی از اینکه تیمش جاسوس دارد عصبانی بود و به استقلالی ها گفت به زودی کسی که اخبار تیم را لو می دهد پیدا می کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.