• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » پرسپولیس محکوم شد
  کد خبر : 745031

  پرسپولیس محکوم شد

  پرسپولیس محکوم شد Reviewed by Farnaz on Aug 26Rating: به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، بر اساس گزارش ناظر داوری و ناظر بازی در دیدار تیمهای پرسپولیس و صبای قم در هفته چهارم لیگ برتر که ۱۵ مرداد۹۱ برگزار شده بود، تماشاگران پرسپولیس از دقیقه ۸۵ بازی علیه داور بازی تخلفات متعددی را مرتکب شدند…

  پرسپولیس محکوم شد Reviewed by Farnaz on Aug 26Rating:

  به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، بر اساس گزارش ناظر داوری و ناظر بازی در دیدار تیمهای پرسپولیس و صبای قم در هفته چهارم لیگ برتر که ۱۵ مرداد۹۱ برگزار شده بود، تماشاگران پرسپولیس از دقیقه ۸۵ بازی علیه داور بازی تخلفات متعددی را مرتکب شدند که بر این اساس این باشگاه به پرداخت ۴ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

  این رای ظرف مدت یک هفته پس از رویت قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است و اضافه می شود در صورت عدم اعتراض باشگاه پرسپولیس یا قطعی شدن مجازات فوق، یک جلسه محرومیت تعلیقی تماشاگران پرسپولیس که توسط کمیته استیناف لحاظ شده بود بر اساس مقررات اعمال و اجرا خواهد شد.

  همچنین بر اساس گزارش ناظر بازی و ناظر داوری دیدار تیم های نفت تهران و پیکان، علی شاه جانی تدارکات تیم نفت تخلفاتی علیه داوران مرتکب شد که بر این اساس، وی ده میلیون ریال جریمه شد. تیم پیکان هم در نیمه دوم با یک دقیقه تاخیر وارد زمین شد که بر این اساس این تیم سه میلیون ریال جریمه شد. بازیکنان تیم پیکان هم در طول بازی بارها و بارها علیه داوری اعتراض کردند که کمیته انضباطی با تذکر به تیم پیکان اعلام می کند در صورت تکرار، این تیم با جرایم سنگین تر مواجه خواهد شد.

  رای صادره درباره متخلفان دیدار نفت تهران و پیکان قطعی است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.