• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » از حضور مادر محمد بنا تا فريادهاي “سعيد عبدولي”
  کد خبر : 744591

  از حضور مادر محمد بنا تا فريادهاي “سعيد عبدولي”

  از حضور مادر محمد بنا تا فريادهاي “سعيد عبدولي” Reviewed by Farnaz on Aug 26Rating:  به نقل از ایسنا، سالن بزرگ وزارت كشور ميزبان قهرمانان المپيكي ايران بود. مراسم تجليل از مدال‌آوران المپيك لندن با حضور مسئولان و بسياري از اعضاي كاروان ورزشي ايران در وزارت كشور برگزار شد و رياست جمهوري از قهرمانان مدال‌آور…

  از حضور مادر محمد بنا تا فريادهاي "سعيد عبدولي" Reviewed by Farnaz on Aug 26Rating:

   به نقل از ایسنا، سالن بزرگ وزارت كشور ميزبان قهرمانان المپيكي ايران بود. مراسم تجليل از مدال‌آوران المپيك لندن با حضور مسئولان و بسياري از اعضاي كاروان ورزشي ايران در وزارت كشور برگزار شد و رياست جمهوري از قهرمانان مدال‌آور و كادر فني آن‌ها تجليل كرد. در اين مراسم محمود احمدي نژاد، محمد عباسي، محمد علي‌آبادي، شمس الدين حسيني وزير اقتصاد، رسولي نژاد، ساكي‌زاده، علي سعيدلو، حميد سجادي، مهدي چمران و جمعي از روساي فدراسيون‌هاي ورزشي نيز حضور داشتند.

  مراسم تجليل از قهرمانان المپيك با حضور پرشور مردم نيز همراه بود. در حالي كه مراسم آغاز شده بود بسياري از ورزش‌دوستان هنوز وارد سالن نشده بودند و تجمع زيادي در خيابان‌هاي اطراف محل برگزاري ايجاد شده بود. حاضرين در سالن با شعار “خليج فارس ايران، ايراني قهرمان” ملي‌پوشان را حمايت مي‌كردند تا اينكه اين مراسم تجليل با سرود مقدس جمهوري اسلامي ايران و تلاوت آياتي از كلام‌الله مجيد شكل رسمي به خود گرفت.

  در ادامه كليپ‌هاي تصويري از پشت صحنه مدال‌آوري قهرمانان در المپيك لندن پخش شد و صحنه‌هاي تازه و جذابي را به تماشاگران نشان داد. برنامه كه به صورت زنده از شبكه ورزش نيز پخش مي‌شد، صحنه‌هاي تازه‌اي داشت و آن وضعيت پيش و پس مدال‌آوران در المپيك لندن بود.

  پس از اين، دو مرشد با ضرب نوازي شرايطي را فراهم كردند تا سه نوجوان به انجام حركات ورزش پهلواني بپردازند و شور و جذابيت منحصر به فردي به مراسم بدهند.

  حسين رضازاده به عنوان دارنده مدال طلاي المپيك‌هاي سيدني و آتن نخستين كسي بود كه پشت تريبون رفت. رييس فدراسيون وزنه‌برداري بيان كرد: “ورزشكاران ايران در المپيك لندن فعل خواستن را صرف كردند. ما در حالي جايگاه ۱۷ را به دست آورديم كه بسياري از كشورهاي اروپايي پشت سر ما بودند. با تلاشي كه وزارت ورزش، كميته ملي المپيك، ورزشكاران و مربيان انجام دادند و حمايت‌هايي كه رييس جمهور از ورزشكاران كرد، انگيزه قهرمانان بيشتر شد و اميدوارم اين نتايج ادامه پيدا كند. “

  پس از سخنراني حسين رضازاده موسيقي و آهنگ علي علي گويان به همراه تصاوير كاروان ورزشي ايران با تشويق پرشور حاضرين در سالن همراه بود. مردمي كه در مراسم تجليل از قهرمانان المپيك شركت كرده بودند، به محض نمايش تصاوير كشتي، وزنه‌برداري و پرتاب وزنه با فريادهاي بلند قهرمانان خود را تشويق مي‌كردند.

  دومين سخنران اين برنامه محمد عباسي وزير ورزش و جوانان بود. او از عملكرد كاروان ايران در لندن گفت و به آينده درخشان ورزشكاران اشاره كرد.

  پس از صحبت‌هاي وزير ورزش مراسم تجليل از قهرمانان آغاز شد.

  نخستين تيمي كه هداياي خود را از دست رييس جمهور گرفتند وزنه‌برداران بودند. حسين رضازاده، كورش باقري، كيانوش رستمي، نواب نصير شلال، سجاد انوشيرواني و بهداد سليمي از خانواده وزنه‌برداري بودند كه از آن‌ها تجليل شد. نكته جالب توجه به نقل از مجري برنامه اين است كه براي نخستين بار كادر فني قهرمانان المپيكي نيز مورد تجليل رياست جمهوري قرار گرفته بودند.

  دومين تيم كه با حمايت پرشور حاضرين در سالن به صحنه آمدند تيم قهرمان المپيك، يعني كشتي فرنگي بود. حجت‌الله خطيب، حميد سوريان، اميد نوروزي، قاسم رضايي، محمد بنا و ساير اعضاي كادر فني از خانواده كشتي فرنگي به روي صحنه آمدند. رسول خادم نيز به اين دليل كه گفته شد همراه تيم ملي نوجوانان به آذربايجان رفته، در مراسم حضور نداشت. نكته جالب توجه كه با تشويق پرشور هواداران همراه بود، حضور مادر محمد بنا در سالن بود كه به روي صحنه آمد و هديه محمد بنا را با دستان خودش به او اهدا كرد. سرمربي تيم ملي كشتي فرنگي ايران با بوسيدن دست مادرش او را پشت تريبون برد و چند كلمه‌اي با مردم صحبت كردند.

  مادر محمد بنا بيان كرد: ” از همه مردم و مسئولان تشكر مي‌كنم. محمد هر كاري كه كرده از دعاي ملت ايران است. از حمايت‌هاي مسئولان است. اميدوارم لطف خدا هميشه شامل حالش باشد و بتواند افتخارآفريني كند.”

  در ادامه محمد بنا نيز گفت: ” از همه تشكر مي‌‌كنم. مردم و مسئولان حمايت خوبي از ورزشكاران كردند. هر كاري كه در كشتي فرنگي انجام شد به كمك مربيان، همكاران و مديران ورزش بود. محمد بنا به تنهايي اين كارها نكرده است. من از همه همكارانم و مردم ايران تشكر مي‌كنم.

  در حالي كه حاضرين در سالن حميد سوريان، اميد نوروزي،‌قاسم رضايي و محمد بنا را تشويق مي‌كردند طرف ديگر سالن به تشويق سعيد عبدولي پرداختند و با فريادهاي “سعيد عبدولي، سعيد عبدولي” از او حمايت كردند.

  آزادكاران ايران در المپيك لندن، قهرمانان بعدي بودند كه از آن‌ها تجليل شد. صادق گودرزي، احسان لشگري و كميل قاسمي كشتي‌گيران تيم ملي آزاد ايران بودند كه به روي صحنه آمدند و هداياي خود را از رييس جمهور دريافت كردند.

  پس از كشتي فرنگي و آزاد، از خانواده تكواندو و دووميداني نيز تجليل شدند.

  در ادامه مراسم كه همه در انتظار هداياي چند ورزشكار بخصوص سعيد عبدولي بودند مجري برنامه،‌جواد محجوب، سعيد عبدولي، الهه احمدي و علي مظاهري را به روي صحنه فراخواند و رييس جمهور از آن‌ها نيز تجليل كرد.

  مراسم تجليل از قهرمانان المپيك با صحبت‌هاي رييس جمهور به پايان رسيد و پس از آن مردم دور ورزشكاران و رييس جمهور حلقه زدند و در حالي كه رئيس جمهور از نزديك با آن‌ها خوش و بش مي‌كرد نامه‌هاي آن‌ها را نيز دريافت كرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • ایدا

   محمد عزیز خیلی دوستت داریم . بهترین سرمربی در دنیا محمد بنا است . بهت افتخار می کنیم . انشاالله خداوند شما و مادر گرامی و خانواده عزیزتون حفظ کنه . الهی امین

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.