• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » صحنه‌های نامناسب تجلیل از قهرمانان
  کد خبر : 744587

  صحنه‌های نامناسب تجلیل از قهرمانان

  صحنه‌های نامناسب تجلیل از قهرمانان Reviewed by Farnaz on Aug 26Rating: مراسم تجليل از قهرمانان المپيكي در حالي كه صحنه‌هاي زيبا و به ياد ماندني داشت همانند هميشه در گوشه و كنار خود صحنه‌هاي متفاوتي نيز به ورزش‌دوستان نشان داد. در حالي كه در اين مراسم ورزشي بسياري از اهالي رسانه ورزش در مراسم حضور…

  صحنه‌های نامناسب تجلیل از قهرمانان Reviewed by Farnaz on Aug 26Rating:

  مراسم تجليل از قهرمانان المپيكي در حالي كه صحنه‌هاي زيبا و به ياد ماندني داشت همانند هميشه در گوشه و كنار خود صحنه‌هاي متفاوتي نيز به ورزش‌دوستان نشان داد.

  در حالي كه در اين مراسم ورزشي بسياري از اهالي رسانه ورزش در مراسم حضور نداشتند، بسياري از هواداران و اعضاي خانواده‌هاي فدراسيون‌ها وارد سالن مي‌شدند در حالي كه تعداد حاضرين بيش از صندلي‌هاي سالن وزارت كشور بود.

  همانند هميشه هجوم مردم و خارج شدن كنترل از دست ماموران باعث شد تا خيابان حاشيه سالن وزارت كشور مملو از جمعيت شود و مردم براي ورود به سالن مراسم دچار مشكل شوند. در اين ميان رفت و آمد ديگر حاضرين نيز مشكلات را بيشتر مي‌كرد و مردم براي وارد شدن به مراسم دچار تاخير شدند.

  وقتي همه حاضرين وارد سالن وزارت كشور شدند، شرايط آرام بود و همه با پرچم‌هاي ايران قهرمانان‌شان را تشويق مي‌كردند اما انتظار مي‌رفت كه همانند هميشه خارج شدن ورزش‌دوستان از سالن مشكل‌ساز شود. در اين جا لازم است گريزي بزنيم به ابتداي برنامه كه مسئولان برگزاري مراسم دو اتوبوس تدارك ديده بودند تا امانات مردم را قبل از ورود به سالن دريافت كنند اما گويا پيش‌بيني نكرده بودند كه در پايان مراسم تمام ورزش‌دوستان براي رسيدن به خانه عجله دارند و مطمئنا اتوبوس وسيله مناسبي براي دريافت امانت‌هاي آن‌ها نخواهد بود.

  با پايان مراسم آقايان و بانوان كه وسايل خود را به اتوبوس‌هاي امانت داده بودند، پشت درهاي آن تجمع كردند تا كيف‌ها و تلفن‌هاي همراه‌شان را بگيرند اما هجوم و تجمع بيش از حد آن‌ها همه چيز را به ساعت‌ها بعد موكول كرد و جدا از اينكه همسايه‌هاي وزارت كشور را در ساعات پاياني شب دچار مشكل كرد، خود ورزش‌دوستان نيز تا ساعت‌ها در انتظار گرفتن امانت‌هايشان بودند.

  نكته جالب توجه اين بود كه ماموران برگزاري مراسم هم نمي‌توانستند وضعيت را كنترل كنند و مردم براي گرفتن امانت‌هايشان با يكديگر مسابقه مي‌دادند. شرايط نامناسب باعث شد تا دو اتوبوس از يكديگر فاصله بگيرند تا كمي تجمع كمتر شود اما اين نيز نتيجه نداد چرا كه در همين هنگام كاميوني كه شام ورزش‌دوستان را با خود حمل مي‌كرد وارد شد و به طور واقعا نامناسب به توزيع غذا پرداخت.

  در ابتدا كارتن‌هاي جدا كه حاوي مواد غذايي براي مسئولان برگزاري بود به اتوبوس‌هاي امانت‌داري نزديك شد كه متاسفانه همان جا نيز مردمي كه در مراسم تجليل از قهرمانان حاضر شده بودند با اشتياق فراوان غذاهاي مسئولان را از جعبه‌هاي آن خارج كرده و براي خود به گوشه‌اي بردند. از آن طرف خيابان نيز كاميون توزيع مواد غذايي وارد شد و در حالي كه سيل جمعيت براي گرفتن غذا در كنار آن موج مي‌زد، ماموران ساندويچ‌ها را به سمت آن‌ها پرتاب مي‌كردند و صحنه‌ي نامناسبي در پايان مراسم تجليل از قهرمان المپيكي رقم خورد. البته خود مردم هم در اين مواقع بايد كمي نظم پذير باشند تا چنين صحنه هايي مشاهده نشود.

  در پايان مراسم توزيع شام بسياري از بانوان همچنان مشغول گرفتن امانت‌هاي خود بودند. در حالي كه مسئولان برگزاري شرايط را آرام‌تر كردند باز هم اتفاق‌هاي نامناسبي افتاد. در آن شلوغي و تاريكي خيابان دوستان و خانواده‌هايي كه اعضاي خود را گم كرده بودند با اضافه شدن اين موضوع كه چند كيف به طور اشتباهي به افراد ديگر داده شده بود، دچار ناراحتي بيشتر شد تا جايي كه گريه و زاري چند تن از بانوان ورزش‌دوست در اين مراسم مشاهده شد.

  در حالي كه خيابان‌هاي اطراف سالن وزارت كشور در شلوغي پايان مراسم تجليل از قهرمانان بود، كم‌كم مردم با گرفتن امانات خود خيابان‌ را ترك مي‌كردند و همانند هميشه همه چيز آرام شد. تمام زشتي‌ها و زيبايي‌هاي اين مراسم ديده اما فراموش شد و اي كاش كه روزي اين مراسم‌ها با زيبايي آغاز و با زيبايي هم به پايان برسد. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.