• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , حوادث » اعطای مدرك دانشگاهی در ازای برقراری رابطه جنسی!
  کد خبر : 741276

  اعطای مدرك دانشگاهی در ازای برقراری رابطه جنسی!

  اعطای مدرك دانشگاهی در ازای برقراری رابطه جنسی! Reviewed by Farnaz on Aug 25Rating: یكی از استادان سابق دانشگاه پكن فاش كرد: روسا، معاونان و استادان این دانشگاه با سوء استفاده از موقعیت خود ضمن ارتباط نامشروع با گارسون های زن رستوران این دانشگاه به آنان مدرك دانشگاهی اعطا می كردند.به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری…

  اعطای مدرك دانشگاهی در ازای برقراری رابطه جنسی! Reviewed by Farnaz on Aug 25Rating:

  یكی از استادان سابق دانشگاه پكن فاش كرد: روسا، معاونان و استادان این دانشگاه با سوء استفاده از موقعیت خود ضمن ارتباط نامشروع با گارسون های زن رستوران این دانشگاه به آنان مدرك دانشگاهی اعطا می كردند.
  به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شانگهای پست، پرفسور زو هنگ فو، استاد اقتصاد سابق این دانشگاه همچنین این دانشگاه را به خاطر مسوولان فاسد متهم كرد.
  وی همچنین از وجود رشوه و سودجویی در سطح مدیریت این دانشگاه پرده برداشت.
  وی همچنین مدعی شد بعید به نظر نمی رسد كه این خدمتكاران و گارسون ها تصمیم های كلان دانشگاه را بگیرند و با این شرایط دانشگاه پكن می بایست فكر حضور در دانشگاه های برتر را از سر بیرون كند.
  وی در ادامه از وزیر آموزشی این كشور درخواست كرد كه تحقیقات خود را در این زمینه آغاز كند.
  جیانگ لانگ لانگ، سخنگوی دانشگاه پكن در واكنش به این صحبت ها ضمن تكذیب تمامی اتهامات، اعلام كرد: این سخنان وجاهت قانونی ندارد و فقط به این خاطر كه این دانشگاه او را اخراج كرده است، وی شروع به فرافكنی درباره شرایط دانشگاه كرده است.
  گفتنی است، زود هنگ فو، استاد دانشگاه كه اقدام به فاش این مطالب كرده است، اولین استاد دانشگاه این كشور از سال ۱۹۴۹ است كه از دانشگاه صاحب نام هاروارد دكتری اقتصاد دارد و در سال ۲۰۰۷ به دلیل حد نصاب نرسیدن كلاس هایش از سوی مسوولان دانشگاه در اقدامی عجیب اخراج شد. اگرچه خود وی معتقد است، وی به دلایل دیگر اخراج شده است و از دادن توضیحات بیشتر اجتناب كرد.
  وی همچنین روز گذشته بیانیه ای در این خصوص برای وزیر آموزشی چین نوشت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • اصغر روستائي

   اقسوس بر چيني ها … شهرت نيك خود در اندرز كهن را به باد مي دهند …

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.