• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » پرسپوليسی ها پس از داربي 75 چه گفتند؟
  کد خبر : 740751

  پرسپوليسی ها پس از داربي 75 چه گفتند؟

  پرسپوليسی ها پس از داربي 75 چه گفتند؟ Reviewed by Farnaz on Aug 25Rating: ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس در داربي 75 با نتيجه تساوي بدون گل به پایان رسید.   به گزارش ايسنا، دو تيم تهراني پرسپوليس و استقلال كه پيش از داربي نيز شرايط چندان قابل قبولي در جدول نداشتند، در ديدار…

  پرسپوليسی ها پس از داربي 75 چه گفتند؟ Reviewed by Farnaz on Aug 25Rating:
  ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس در داربي 75 با نتيجه تساوي بدون گل به پایان رسید.
   
  به گزارش ايسنا، دو تيم تهراني پرسپوليس و استقلال كه پيش از داربي نيز شرايط چندان قابل قبولي در جدول نداشتند، در ديدار داربي نيز عملكرد خوبي از خود به نمايش نگذاشتند و با ارائه بازي كسل كننده، صداي اعتراض همه را در آوردند. پس از اين بازي، مربي و بازيكنان دو تين اظهار نظرهايي داشتند كه در ادامه صحبت هاي پرسپوليسي ها را مرور مي كنيم:
   
  ** ژوزه: بازي با استقلال يك نقطه شروع است
   
  مانوئل ژوزه سرمربي سرخپوشان بعد از تجربه اولين داربي‌اش در ايران درباره بازي با استقلال گفت: امروز بازيكنان آنطور كه مد نظر من بود بازي كردند. نمي‌توانم بگويم نيمه اول عالي بود چون نتوانستيم گل بزنيم. ما در اين بازي سيستم بازي را عوض كرديم و توانستيم به اين ترتيب حريف را راحت‌تر كنترل كنيم.
   
  وي ادامه داد: با نگاه كردن به بازي امروز مي‌گويم فقط خودمان نخواستيم كه بازي را ببريم.
   
  سرمربي پرسپوليس درباره نيمه دوم بازي هم اظهار كرد: بازي در نيمه دوم كمي زيبايي خود را از دست داد. استقلال رو به بازي هوايي آورد. آن‌ها در ابتدا سعي مي‌كردند توپ را روي سر بازيكن شماره 5 خود بيندازند. در ادامه هم بازيكن 4 خود را خارج كردند و شماره 11 به بازي آمد كه قد بلندتري داشت و دوباره بازي هوايي را ادامه دادند. به همين دليل كيفيت بازي در نيمه دوم كمي پايين‌‌تر آمد اما ديديد كه اكثر بازي دست پرسپوليس بود.
   
  ژوزه در ادامه سخنانش به حواشي بازي در نيمه دوم كه توسط تماشاگران به وجود آمد هم اشاره كرد و گفت: مشكلاتي كه از سوي تماشاگران ايجاد شد، تمركز دو تيم را در نيمه دوم به هم زد اما در هر صورت مي‌گويم اگر قرار بود بازي برنده‌اي داشته باشد آن تيم ما بوديم چون مخصوصا در نيمه اول شانس بيشتري براي گلزني داشتيم.
   
  وي افزود: من بعد از اين بازي از بازيكنانم راضي هستم. مخصوصا كه آن‌ها بعد از 4 نتيجه بعد در بازي‌هاي قبلي خيلي با اعتماد به نفس روبه‌روي استقلال ظاهر شدند و اين ما بوديم كه مي‌خواستيم بازي را ببريم اما نتوانستيم. در هر صورت با اين بازي توانستيم يك تيم خوب براي پيش رفتن به سوي قهرماني درست كنيم.
   
  سرمربي پرسپوليس در ادامه اين نشست در پاسخ به سوالي درباره بالا بودن ميانگين سني بازيكنان پرسپوليس خاطرنشان كرد: ميانگين سني استقلال چقدر بود؟ در بين بازيكنان ما هيچ كس از نظر فيزيكي در اين بازي مشكل نداشت. در هر صورت من در هر بازي از بهترين بازيكنانم استفاده مي‌كنم.
   
  وي همچنين در پاسخ به پرسشي درباره ابراز نارضايتي تماشاگران از نبردن تيم بيان كرد: بازي با استقلال نقطه شروعي براي ماست كه بتوانيم بازي‌هاي بعدي را ببريم. ما با اعتماد به نفس بازي كرديم و در اين بازي از چهار دفاع به بازي كردن به سه دفاع روي آورديم. ما برد مي‌خواهيم، همان طور كه تماشاگرها برد مي‌خواهند و باز هم تاكيد مي‌كنم اين بازي يك نقطه شروع است.
   
  در ادامه اين نشست ژوزه در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اينكه با توجه به نتايج تيم پرسپوليس آيا فكر مي‌كنيد مي‌توانيد با ديدن زمستان ايران به پرتغال برگرديد، گفت: گويا شما بيشتر از من نگران هستيد اما اين را بايد از مديرعامل پرسپوليس بپرسيد.
   
  وي يادآور شد: من گفته‌ بودم كه تنها 15 روز مانده به آغاز ليگ به پرسپوليس پيوستم و تيم را خودم نبسته‌ام. من بايد اين تيم را درست كنم تا بتوانيم بازي‌ها را ببريم. هفته‌هاي اول به درستي گفتم كه روزهاي سختي را در پيش خواهيم داشت و من مجبور هستم در هفته‌هاي اول تيم را درست كنم چرا كه در فوتبال همه چيز نياز به زمان دارد.
   
  ژوزه افزود: اگر ما امسال در ليگ قهرمان نشويم بايد براي قهرماني فصل بعد برنامه‌ريزي كنيم. اين نظر من است. اما در هر صورت تصميم با مديرعامل باشگاه است. ولي اگر در ميانه فصل بخواهند سرمربي را عوض كنند اين كار اشتباه است. البته آخرين باري كه اخراج شدم 15 سال قبل بود و بايد بگويم در دوران 36 ساله كاري‌ام تاكنون تنها سه بار اخراج شده‌ام.
   
  سرمربي پرسپوليس همچنين در پاسخ به سوالي درباره علت بازي نكردن ايمون زايد كه در داربي قبل هت‌تريك كرده بود هم گفت:‌بعضي اتفاق‌ها ديگر تكرار نمي‌شود. سه گل در يك داربي و آن هم در ده دقيقه شايد هر 50 سال يك بار اتفاق بيفتد. در اين بازي من تصميم گرفتم كه دو تعويض كنم. ايمون حتما در بازي بعد شانس بيشتري دارد ولي در اين بازي من تصميم گرفتم او بازي نكند و مسئوليت اتفاقات ناشي از اين تصميم هم با خودم است.
   
  وي در ادامه سخنانش درباره تركيب تيمش هم اظهار كرد: ما تقريبا به تركيب ايده‌آل رسيده‌ايم اما دو هافبك دفاعي داريم كه يكي از دسته يك و يكي از كره به ما مي‌پيوندد. ما امروز از يك هافبك چپ در وسط زمين استفاده كرديم و مهدوي كيا هم وسط بود و بازيكنان خيلي خوب بازي كردند. مطمئن هستم در آينده بهتر خواهيم شد.
   
  سرمربي پرسپوليس خاطرنشان كرد: ما همه تلاش‌مان را مي‌كنيم كه امتياز‌هايي كه از دست داده‌ايم را جبران كنيم اما باز هم مي‌گويم بقيه تيم‌ها آماده بودند اما در حال آماده كردن تيم هستيم بنابراين بايد به آينده نگاه كرد.
   
  مانوئل ژوزه در پايان سخنانش در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران كه پرسيده بود آيا شما مانند قلعه‌نويي قول قهرماني نمي‌دهيد، تاكيد كرد: من 50 سال است كه در فوتبال هستم. در فوتبال نبايد چيزي را قول بدهيد. من فقط قول كار كردن روي بازيكنانم را مي‌دهم تا بازيكن براي قهرماني و براي امتيازهايي كه از دست داده بجنگد. در تمام عمرم چنين قول‌هايي نداده‌ام و نخواهم داد.
   
  **مهدوي‌كيا: استقلال در نيمه دوم بازي را خراب كرد
   
  كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس پس از تساوي بدون گل تيمش مقابل استقلال در داربي 75 گفت: بازي خوبي را انجام داديم، در نيمه اول دو، سه موقعيت خوب داشتيم كه مي‌توانستيم با برتري به رختكن برويم.
   
  وي افزود: با شروع نيمه دوم استقلال يك مدافع را به خط حمله آورد و روند بازي را خراب كرد، پس از آن ديگر شاهد بازي زيبايي نبوديم.
   
  مهدوي‌كيا درباره شرايط پرسپوليس در جدول گفت: قطعا جايگاه ما در جدول مناسب نيست. ما نتايج‌مان را توجيه نمي‌كنيم اما امروز نسبت به بازي‌هاي قبل بهتر بوديم. بازي به بازي بهتر مي‌شويم و با شناختي كه ژوزه از تيم پيدا مي‌كند شرايطمان بهتر خواهد شد.
   
  مهدوي‌كيا همچنين درباره حركت تماشاگران دو تيم كه باعث شد بازي براي دقايقي متوقف شود، گفت: متاسفانه اين كار از سوي تماشاگران استقلال شروع شد و وقتي كه علي كريمي مي‌خواست كرنر بزند نگذاشتند او كارش را به خوبي انجام دهد. بعد از آن هم هواداران ما اين كار را كردند اما كلا كار زشتي بود كه اتفاق افتاد. پس از اين حركت روند بازي كاملا كند شد. اين حركات اصلا در شأن فوتبال ما نيست.
   
  كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس درباره پست خود در اين بازي گفت: امروز با توجه به نياز تيم در پست هافبك دفاعي بازي كردم و از بازي خودم راضي هستم و فكر مي‌كنم توانستم وظايفي كه سرمربي تيم به من محول كرده بود را به خوبي انجام دهم.
   
  وي همچنين در پاسخ به اين سوال كه فكر نمي‌كنيد ورود ايمون زايد مي‌توانست براي پرسپوليس مثمرثمر باشد، گفت: اين تصميمات با سرمربي تيم است و من نمي‌توانم درباره آن نظر بدهم.
   
  ** خيلي ناراحتم ؛ شايد ژوزه از من خوشش نمي‌آيد!
   
  همچنين مهاجم ليبيايي پرسپوليس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي ايسنا درباره تساوي تيمش مقابل استقلال اظهار كرد: اين بازي بود كه من بيش از اين خيلي منتظر آن بودم و دوست داشتم براي تيمم به ميدان بروم.
   
  وي افزود: اين طبيعي است كه تدابير زيادي داشتم كه در بازي مقابل استقلال به ميدان بروم اما خيلي ناراحت هستم كه بازي نكردم. واقعا نمي‌دانم دليل اين اتفاق چيست؟ شايد سرمربي تيم از من خوشش نمي‌آيد البته نمي‌دانم شايد هم خوشش مي‌آيد و هدف ديگري داشته است.
   
  زايد افزود: يكي از دلايل اصلي من براي بازگشت به پرسپوليس اين بود كه در داربي گذشته سه گل به استقلال زده بودم؛ واقعا نمي‌توانم درك كنم چرا مربي من را به ميدان نفرستاد.
   
  مهاجم پرسپوليس در پاسخ به اين سوال كه فكر مي‌كني اگر به زمين مي‌آمدي مي‌توانستي براي پرسپوليس مثمرثمر واقع شوي؟ گفت: به نظر من اينطور است حداقل مي‌توانستم يك حركت خوب براي تيم انجام دهم و حتي شايد گلزني هم مي‌كردم. من صداي هواداران را كه اسم من را صدا مي‌زدند و از مربي درخواست تعويض من را داشتند مي‌شنيدم؛ واقعا ناراحتم.
   
  مهاجم پرسپوليس در پاسخ به اين سوال كه كدام تيم بايد در اين بازي پيروز مي‌شد، گفت: ما خيلي بهتر از استقلال بوديم و مي‌توانستيم بازي را ببريم. من قبلا هم گفته بودم و امروز هم ديديدم كه استقلال زياد خوب كار نكرد، همين موضوع من را بيشتر ناراحت مي‌كند چون كه پرسپوليس بايد استقلال را مي‌برد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.