• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » یکی بیاد منو دستگیر کند!
  کد خبر : 740448

  یکی بیاد منو دستگیر کند!

  یکی بیاد منو دستگیر کند! Reviewed by Farnaz on Aug 25Rating: کیهان نوشت:«ح-ز» که چند سال پیش سعی کرد در میان خوانندگان جایی برای خود پیدا کند اما ناکام ماند، نامه ای خطاب به «دادستان» – که معلوم نیست منظور از آن کیست- نوشته و البته به جای ارسال به مقام مسئولی، آن را در…

  یکی بیاد منو دستگیر کند! Reviewed by Farnaz on Aug 25Rating:

  کیهان نوشت:«ح-ز» که چند سال پیش سعی کرد در میان خوانندگان جایی برای خود پیدا کند اما ناکام ماند، نامه ای خطاب به «دادستان» – که معلوم نیست منظور از آن کیست- نوشته و البته به جای ارسال به مقام مسئولی، آن را در صفحه فیس بوک و فضای مجازی منتشر کرده مبنی بر اینکه «عاجزانه تقاضا دارم بنده را هر گونه که صلاح می دانید و به هر جرمی که مناسب تشخیص می دهید دستگیر نموده و بازداشت نمایید و نیازی هم به محاکمه نیست من کتباً اتهامات وارده را می پذیرم.»
  وی خواستار آن شده که پس از بازداشت با مصطفی تاج زاده هم سلول شود.
  یادآور می شود ماهانه چند مقاله و اظهارنظر از تاج زاده در سایت های وابسته به حزب مشارکت منتشر می شود لابد حاکی از این است که نسبت به او خیلی سخت گیری می شود!
  2 سال پیش انتشار ویدئویی از اظهارات تاج زاده در جمع هم حزبی هایش -کسانی نظیر عبدالله رمضان زاده- شوک وسیعی در میان اعضای حزب مشارکت ایجاد کرد. تاج زاده در این ویدئو که در فضای مجازی منتشر شد، اذعان می کند که به عنوان کسی که سالها در وزارت کشور ستاد انتخابات فعالیت کرده، تقلب آن هم در حد 11 میلیون را ناممکن می داند.
  ادعای تقلب سنگ بنای فتنه و آشوب 8 ماهه در سال 88 و به تعبیر محمد علی ابطحی (معاون خاتمی در زمان ریاست جمهوری) اسم رمز آشوب بود.
  «ح-ز» طی چند سال اخیر تحرکاتی را برای سوژه قرار گرفتن از سوی مراکز قضایی و امنیتی انجام داد اما مورد اعتنا قرار نگرفت. در برخی موارد مشابه، چنین اقداماتی در جهت فاکتور کردن بعدی برای محافل بیگانه بوده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.