• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » جسد یاسر عرفات کالبدشکافی می‌شود !
  کد خبر : 739090

  جسد یاسر عرفات کالبدشکافی می‌شود !

  جسد یاسر عرفات کالبدشکافی می‌شود !Reviewed by Aryan on Aug 25Rating: «سهی عرفات» همسر رئیس سابق تشکیلات خودگردان فلسطین همکاری دستگاه قضایی فرانسه در انجام تحقیقات مربوط به علل مرگ همسرش را خواستار شد. به نقل از شبکه خبری «فلسطین الیوم»، «پیر اولیویه سور» و «جسیکا فینال» وکلای سهی عرفات گفتند که ما به عنوان…

  جسد یاسر عرفات کالبدشکافی می‌شود !Reviewed by Aryan on Aug 25Rating:

  «سهی عرفات» همسر رئیس سابق تشکیلات خودگردان فلسطین همکاری دستگاه قضایی فرانسه در انجام تحقیقات مربوط به علل مرگ همسرش را خواستار شد.

  به نقل از شبکه خبری «فلسطین الیوم»، «پیر اولیویه سور» و «جسیکا فینال» وکلای سهی عرفات گفتند که ما به عنوان وکلای سهی و دخترش زهوه از موضع تشکیلات خودگردان در موافقت با نبش قبر عرفات قدردانی می‌کنیم.

  وکلای سهی همچنین گفتند که با این حال انجام این تحقیقات نیازمند همکاری دستگاه قضایی فرانسه است که باید یک قاضی برای تکمیل تحقیقات تعیین کند و بر این اساس توصیه کردند که تا زمان تعیین قاضی باید منتظر ماند و پیش‌بینی کردند که ظرف چند روز یا چند هفته آینده قاضی تعیین شود.

  به گفته این وکلا کشف حقیقت مرگ عرفات به نتیجه همکاری تمام و کمال تشکیلات خودگردان و دستگاه قضایی و تحقیقات فرانسه بستگی دارد.

  از سوی دیگر پژوهشکده فیزیک تشعشعی مرکز پزشکی دانشگاهی لوزان اعلام کرد که کارشناسان این پژوهشکده به زودی جسد عرفات را کالبد شکافی می کند.

  این کارشناسان سوئیسی راهی کرانه باختری خواهند شد تا به منظور یافتن آثار پولونیوم از جسد عرفات نمونه برداری کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.