• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » هر 5 روز به اندازه قربانیان زلزله آذربایجان شرقی، در تصادفات كشته می‌دهیم
  کد خبر : 738656

  هر 5 روز به اندازه قربانیان زلزله آذربایجان شرقی، در تصادفات كشته می‌دهیم

  هر 5 روز به اندازه قربانیان زلزله آذربایجان شرقی، در تصادفات كشته می‌دهیم Reviewed by Farnaz on Aug 24Rating: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با بیان اینكه هر 5 روز به اندازه قربانیان زلزله آذربایجان شرقی، در تصادفات كشته می‌دهیم، گفت: باید با یك كار همه جانبه و با مشاركت مردم وهمچنین افزایش…

  هر 5 روز به اندازه قربانیان زلزله آذربایجان شرقی، در تصادفات كشته می‌دهیم Reviewed by Farnaz on Aug 24Rating:

  رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با بیان اینكه هر 5 روز به اندازه قربانیان زلزله آذربایجان شرقی، در تصادفات كشته می‌دهیم، گفت: باید با یك كار همه جانبه و با مشاركت مردم وهمچنین افزایش ایمنی راه‌ها و سرعت درامداد و نجات این میزان كشته را دركشور كاهش دهیم.

  سردار اسكندر مومنی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار تصادفات جاده‌ها و همچنین افزایش سفرها در فصل تابستان، تصریح كرد: بعد از ماه رمضان، مردم زیادی به مسافرت رفتند به طوری كه با افزایش 15درصد سفرهای برون شهری مواجه شدیم.

  وی با اشاره به اینكه بیشتر مردم به استان‌های شمالغرب كشور ازجمله اردبیل سفر می‌كنند، افزود: همچنان جاده‌های كشور پرتردد و پرحجم است.

  مومنی با اشاره به اینكه قانون جدید راهنمایی و رانندگی دركاهش آمار تصادفات موثر بود، افزود: درسال 90 تصادفات جاده‌ای 14 درصد نسبت به سال 89 كاهش یافته بود و امسال نیز تا به این لحظه حدود 7 درصد در آمار تصادفات و كشته‌ها كاهش داریم.

  به اعتقاد مومنی، میزان سوانح رانندگی دركشور بالاست چرا كه نباید دركشور یك كشته هم داشته باشیم و اینكه هرپنج روز به اندازه كشته شده‌های زلزله آذربایجان شرقی كشته می‌دهیم، این یك فاجعه است، لذا باید با یك كار همه جانبه و با مشاركت مردم وهمچنین افزایش ایمنی راهها و سرعت درامداد و نجات این میزان كشته را دركشور كاهش دهیم.

  مومنی با اشاره به طرح‌های تابستانی ناجا افزود: مرحله اول طرح تابستان از تیرماه شروع شده بود و مرحله دوم نیز بعد از ماه رمضان شروع شده و تا سوم مهر ماه ادامه خواهد داشت.

  رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با یادآوری اینكه درماه رمضان سفرهای برون شهری كاهش پیدا كرده بود، یادآور شد: مرحله دوم طرح ناجا از چهارشنبه گذشته شروع شد و تا سوم مهرماه با هماهنگی همه دستگاه‌ها ذیربط از جمله راهداری، اورژانس و شهرداری ها ادامه دارد.

  وی با اشاره به اینكه قانون قبلی راهنمایی و رانندگی جریمه محور و راننده محور بود، افزود: قانون جدید حقوق و تكلیف را با هم درنظر گرفته است به طوری كه تكلیف مردم رعایت قانون است وحقوقشان نیز داشتن خودرو ، راه ایمن و سیستم امداد و نجات است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.