• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » «حال میر حسین موسوی مساعد است»
  کد خبر : 738150

  «حال میر حسین موسوی مساعد است»

  «حال میر حسین موسوی مساعد است» Reviewed by Farnaz on Aug 24Rating: سایت باشگاه خبرنگاران از سایتهای سازمان صداوسیما نوشت: در پي عنوان شدن شايعاتي از سوي يکي از عوامل نزديک به گروهک تروريستي منافقين در شبکه وابسته به خاندان سلطنتي انگليس مبني بر وخامت حال مير حسين موسوي آخرين خبرها و کسب اطلاع خبرنگاران…

  «حال میر حسین موسوی مساعد است» Reviewed by Farnaz on Aug 24Rating:

  سایت باشگاه خبرنگاران از سایتهای سازمان صداوسیما نوشت:

  در پي عنوان شدن شايعاتي از سوي يکي از عوامل نزديک به گروهک تروريستي منافقين در شبکه وابسته به خاندان سلطنتي انگليس مبني بر وخامت حال مير حسين موسوي آخرين خبرها و کسب اطلاع خبرنگاران باشگاه خبرنگاران از مساعد بودن حال نامبرده حکايت دارد.

   اردشير امير ارجمند عامل وابسته به سرويس‌هاي جاسوسي غربي و صهيونيستي و از اعضاي نزديک به گروهک تروريستي منافقين با حضور در برنامه شبکه بي بي سي، وابسته به بهائيان، از وخامت حال مير حسين موسوي و بستري شدن وي در بخش سي سي يو خبر داد.

  پس از اعلام اين خبر بود که خبرنگاران باشگاه خبرنگاران در تماس با منابع مختلف امنيتي، انتظامي و مسئول جوياي حال موسوي شدند.

  در تماس‌هاي برقرار شده با منابع مختلف مشخص شد نامبرده يک عارضه کوچک قديمي داشته است که با درخواست و تقاضاي خانواده‌اش، او براي چکاپ نزد پزشک مورد اشاره و وثوق خانواده برده شده تا آزمايش‌هاي معمول روي وي انجام شود.

  اخرين خبرها و کسب اطلاع خبرنگاران حکايت از آن دارند که آزمايش‌هاي انجام شده روي موسوي جواب عادي داشته‌اند و عارضه قديمي موسوي با تجويز دارو به صورت عادي قابل بر طرف شدن است و او بدون هيچ مشکلي هم اکنون در منزلش است.

  خبرهاي دريافتي حکايت از اين امر دارند که با توجه به شرايط سني نامبرده، تا به اين لحظه تمام تقاضاهاي وي و خانواده‌اش مبني بر انجام چکاپ‌هاي معمول و ملاقات پزشک بدون هيچ محدوديتي انجام شده و تمام ملاقات‌ها و آزمايش‌ها نيز در حضور و با درخواست خانواده‌اش صورت گرفته است.

  با اين شرايط بايد گفت جنجال سازي‌هاي ضد انقلاب مبني بر اينکه حال مير حسين موسوي مساعد نيست کذب محض بوده و در حقيقت صحت و سلامت موسوي خبر بسيار بدي براي اپوزوسيون است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • جنوب

   خدایش به سلامت دارد

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.