• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » جديدترين قيمت سيم‌كارت تلفن همراه در بازار
  کد خبر : 738017

  جديدترين قيمت سيم‌كارت تلفن همراه در بازار

  جديدترين قيمت سيم‌كارت تلفن همراه در بازار Reviewed by Farnaz on Aug 24Rating: به نقل از ايسنا، سيم‌كارت صفر با كد سه طي روزهاي اخير به مبلغ ۸۵۵ هزار تومان و كاركرده آن ۵۱۰ هزار تومان فروخته شده و قيمت سيم‌كارت صفر با كد چهار ۶۱۰ هزار تومان و كاركرده‌ آن ۳۵۰ هزار تومان است….

  جديدترين قيمت سيم‌كارت تلفن همراه در بازار Reviewed by Farnaz on Aug 24Rating:

  به نقل از ايسنا، سيم‌كارت صفر با كد سه طي روزهاي اخير به مبلغ ۸۵۵ هزار تومان و كاركرده آن ۵۱۰ هزار تومان فروخته شده و قيمت سيم‌كارت صفر با كد چهار ۶۱۰ هزار تومان و كاركرده‌ آن ۳۵۰ هزار تومان است.

  هم‌چنين سيم‌كارت صفر با كد پنج هم به مبلغ ۵۰۵ هزار تومان و كاركرده‌ آن ۳۴۰ هزار تومان به فروش مي‌رسد و سيم‌كارت‌هاي صفر با كد شش به مبلغ ۴۴۰ هزار تومان و كاركرده‌ آن به قيمت ۳۳۰ هزار تومان فروخته مي‌شوند.

  به گزارش ايسنا، قيمت سيم‌كارت صفر با كد هفت و هشت نيز به مبلغ ۳۴۰ هزار تومان و كاركرده‌ آن ۲۵۰ هزار تومان و قيمت سيم‌كارت‌هاي ۰۹۱۹ به مبلغ ۱۰ هزار تومان است.

  اما همراه اول نسبت به ارائه دو نوع سيم‌کارت دائمي با قيمت‌هاي ۱۲۴ هزار و ۸۰۰ توماني با پيش‌شماره ۰۹۱۰ (بدون تضمين) و ۲۵۴ هزار و ۸۰۰ توماني با پيش شماره ۰۹۱۲ (تضمين‌دار) اقدام مي‌كند.

  سيم‌كارت‌هاي اعتباري ايرانسل هم پنج هزار تومان به فروش مي‌رسند كه دو هزار تومان شارژ اوليه دارند كه همراه با آن سيم‌كارت هديه به خريدار داده مي‌شود كه برروي آن ۲۰۰ تومان شارژ وجود دارد؛ به‌علاوه ۱۰۰ كيلوبايت GPRS رايگان و ۲۰ پيام الكترونيكي پستچي رايگان هم دارند. اما قيمت سيم‌كارت‌هاي دائمي ايرانسل هم ۱۲۰ هزار تومان به علاوه چهار درصد ماليات ارزش بر افزوده است.

  هم‌چنين ايرانسل دو مدل سيم‌كارت پيام‌رسان دائمي و اعتباري دارد كه سيم‌كارت پيام‌رسان دائمي ۵۰ هزار تومان است كه ۲۰ هزار تومان قيمت سيم‌كارت و ۳۰ هزار تومان سپرده است و اعتباري آن چهار هزار تومان به علاوه هزار تومان شارژ اوليه است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.