• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » هشدار در مورد پس لرزه‌های حمله به ایران
  کد خبر : 737861

  هشدار در مورد پس لرزه‌های حمله به ایران

  هشدار در مورد پس لرزه‌های حمله به ایران Reviewed by Farnaz on Aug 24Rating: معترضان عصر پنج شنبه (2 شهریور، 23 اگوست) طی راهپیمایی‌های جداگانه شعارهایی از قبیل «نه به جنگ» سر داده و همچنین پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آن‌ها مقامات رژیم اسرائیل را به دلیل نابرابری اجتماعی و اقدامات ریاضتی این رژیم…

  هشدار در مورد پس لرزه‌های حمله به ایران Reviewed by Farnaz on Aug 24Rating:

  معترضان عصر پنج شنبه (2 شهریور، 23 اگوست) طی راهپیمایی‌های جداگانه شعارهایی از قبیل «نه به جنگ» سر داده و همچنین پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آن‌ها مقامات رژیم اسرائیل را به دلیل نابرابری اجتماعی و اقدامات ریاضتی این رژیم محکوم کرده بودند.

  معترضان همچنین در مقابل مقر وزارت امور نظامی رژیم اسرائیل تظاهرات کرده و در مورد عواقب حمله نظامی به ایران هشدار دادند.

  یکی از معترضان گفت: «ما به طرح ایهود باراک، (وزیر امور نظامی) و بنیامین نتانیاهو، (نخست وزیر رژیم اسرائیل) مبنی بر حمله به ایران که کل منطقه را به خطر خواهد انداخت، معترض هستیم…آن‌ها در تلاش هستند توجهات را از کاهش بودجه و نرخ بالای بیکاری منحرف کنند.»

  یکی از تظاهرکنندگان که در مقابل محل سکونت باراک ایستاده بود، گفت: «ما مصمم بوده و احساس می‌کنیم که در حال تاثیر گذاری هستیم…جنبش (ما) تا زمانی که حمله به ایران دیگر یکی از گزینه‌ها نباشد، ادامه پیدا خواهد کرد.»

  باراک 9 آگوست (19 مرداد) به رادیو اسرائیل گفت: «…تمام گزینه‌ها (در رابطه با ایران) روی میز هستند. زمانی که این را می‌گوییم، حرفمان جدی است.»

  ماتان ویلنای، وزیر سابق دفاع غیرنظامی رژیم اسرائیل نیز 12 آگوست (22 مرداد) ادعا کرد، رژیم تل آویو آماده «جنگی 30 روزه» با ایران است.

  رسانه‌های رژیم اسرائیل نیز کانون توجهات خود را تهدیدهای این رژیم علیه تهران قرار داده و گزارش‌داده‌اند که تصمیمی در این رابطه ممکن است ظرف چند هفته گرفته شود.

  بسیاری از مقامات نظامی فعلی و سابق اسرائیل درباره ماجراجویی تل آویو علیه ایران ابراز مخالفت کرده‌اند.

  امریکا و رژیم اسرائیل به طور مکرر ایران را با گزینه حمله نظامی مورد تهدید قرار داده‌اند تا این کشور را وادار به توقف برنامه انرژی هسته‌ای‌صلح آمیزش بکنند. آن‌ها ادعا می‌کنند هدف از این برنامه دستیابی به قابلیت نظامی هسته‌ای است.

  ایران ضمن رد این اتهامات و نادیده گرفتن تهدیدها، گفته است که هر حمله‌ای به خاک این کشور با پاسخی کوبنده روبرو خواهد شد. تهران همچنین هشدار داده‌است که چنین اقدامی جنگی را در پی دارد که مرزهای آن از خاورمیانه فراتر خواهد رفت.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.