• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » مانوئل ژوزه: داربی جرقه‌ی شروع برای پرسپوليس واقعی است
  کد خبر : 737021

  مانوئل ژوزه: داربی جرقه‌ی شروع برای پرسپوليس واقعی است

  مانوئل ژوزه: داربی جرقه‌ی شروع برای پرسپوليس واقعی استReviewed by Farnaz on Aug 23Rating: ايسنا: مانوئل ژوزه در نشست خبري پيش از داربي 75 قبل از شروع پرسش‌هاي خبرنگاران اظهار كرد: حضور ما در كنفرانس براي داربي بزرگ فرداست. اين بازي، ديداري است كه همه مربيان و بازيكنان دوست دارند در آن شركت داشته باشند….

  مانوئل ژوزه: داربی جرقه‌ی شروع برای پرسپوليس واقعی استReviewed by Farnaz on Aug 23Rating:

  ايسنا: مانوئل ژوزه در نشست خبري پيش از داربي 75 قبل از شروع پرسش‌هاي خبرنگاران اظهار كرد: حضور ما در كنفرانس براي داربي بزرگ فرداست. اين بازي، ديداري است كه همه مربيان و بازيكنان دوست دارند در آن شركت داشته باشند. اين داربي‌ها هستند كه عشق و علاقه به فوتبال را بيشتر و بيشتر مي‌كنند. من بيش از ده‌ها بار داربي را تجربه كرده‌ام. بازي‌هاي خاص و پرشوري هستند. اميدوارم كه فردا هم بازي خوبي داشته باشيم.
  وي ادامه داد: چيزي كه درباره بازي فردا فكر مي‌كنم اين است كه ما مي‌خواهيم شرايطي كه در آن قرار داريم را تغيير دهيم. در دو سال آخري كه در عربستان و مصر بودم تنها در يك بازي باختم و آن هم در بازي‌اي بود كه 74 نفر كشته شدند و به خاطر داور در آن بازي شكست خورديم.

  وي افزود: در دوران كاري‌ام اين بدترين شروعي است كه داشتم و دليلش هم اين است كه كارها خيلي سريع‌ انجام شده است و ما هم كمي بدشانس بوده‌ايم اما در 5 بازي گذشته نزديك به 22 موقعيت گل داشتيم ولي گل‌هاي كمي به ثمر رسانديم. ما يك اشتباه مي‌كرديم و حريف به گل مي‌رسيد. در فوتبال گاهي اتفاق مي‌افتد كه شرايط براي يك تيم منفي است و وقتي كه اين گونه باشد اعتماد به نفس بازيكنان پايين مي‌آيد و عصبي مي‌شوند و نمي‌توانند نمايشي كه بايد را از خود به نمايش بگذارند.

  سرمربي پرسپوليس با اشاره به بازي گذشته برابر داماش گفت: در اين بازي 11 به 10 بوديم ولي حريف از يك اشتباه ما استفاده كرد و گل زد. نيمه اول آن بازي در دست ما بود ضمن اينكه داور دو پنالتي را هم براي ما نگرفت. در آن بازي روي يك اشتباه شكست خورديم. تيم ما به يك جرقه احتياج دارد تا شروع دوباره‌اي داشته باشد. اميدوارم كه اين جرقه فردا زده شود.

  ژوزه افزود: در داربي معمولا بازيكنان تاكتيكي حضور دارند و جزئيات كوچك است كه باعث مي‌شود يك تيم پيروز شود. بايد از اشتباه حريف استفاده كرد. اميدوارم كه فردا ما اشتباه نكنيم و از اشتباه حريف‌مان بهره ببريم و شانس هم با ما يار باشد. ما يك گروهي هستيم كه در حال پيشرفتيم اما تاكنون نتايج خوبي را كسب نكرده‌ايم ولي به هر حال فوتبال همين است و فردا با آرامش مي‌رويم تا در بازي پيروز شويم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.