• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » اظهارنظرات و کوری های آبی و قرمز قبل از دربی 75
  کد خبر : 734737

  اظهارنظرات و کوری های آبی و قرمز قبل از دربی 75

  اظهارنظرات و کوری های آبی و قرمز قبل از دربی 75Reviewed by Farnaz on Aug 23Rating: بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس در آستانه داربي هفتاد و پنج درباره اين بازي و شرايط خود اظهار نظر كردند. * مهدي مهدوي كيا: هر دو تيم شانس برابري براي پيروزي در اين بازي دارند اميدوارم بازي خوبي از اين…

  اظهارنظرات و کوری های آبی و قرمز قبل از دربی 75Reviewed by Farnaz on Aug 23Rating:

  بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس در آستانه داربي هفتاد و پنج درباره اين بازي و شرايط خود اظهار نظر كردند.

  * مهدي مهدوي كيا: هر دو تيم شانس برابري براي پيروزي در اين بازي دارند

  اميدوارم بازي خوبي از اين دو تيم شاهد باشيم. قصه داربي هميشه با ساير بازي‌ها متفاوت بوده و مهم نيست كه قبل از بازي هر تيم چه جايگاهي داشته است. هر تيمي كه در اين بازي بهتر از موقعيت‌هايش استفاده كند و تمركز بيشتري داشته باشد، بازي را مي‌برد. قبول ندارم كه شانس استقلال در اين بازي بيشتر است، هر دو تيم به يك اندازه براي پيروزي شانس دارند. ما در چند روز گذشته هم قسم شديم كه در اين بازي نتيجه‌ بگيريم.

  * مهرزاد معدنچي: جمعه مي‌توانيم از بحران خارج شويم

  من كمي دير به تيم اضافه شدم و در تمرينات بدنسازي حضور نداشتم، اما روز به روز شرايطم بهتر شد و بازي كردنم در داربي بستگي به نظر سرمربي دارد. نتايجي كه تا الان گرفته‌ايم در حد نام پرسپوليس نبوده، اما بايد به بازي روز جمعه فكر كنيم. حساسيتش خيلي زياد است. اين بازي مي‌تواند سكوي پرتابي براي ما باشد تا از بحران خارج شويم. همه بازيكنان هم شرايط خاص اين بازي را درك مي‌كنند و داربي هميشه براي هواداران مهم بوده است. تنها كاري كه بايد بكنيم اين است كه بدون استرس بازي كنيم. من براي قراردادم با پرسپوليس مشكلي ندارم. قرارداد من اين گونه است كه به ازاي هر بازي كه براي پرسپوليس مي‌كنم و حضور در جمع چهار بازيكني كه به زمين خواهند رفت به همان اندازه پول مي گيرم. من براي پول به پرسپوليس نيامده‌ام. آمده‌ام كه اول به تيم و بعد به خودم كمك كنم.

  * آقازماني: ژوزه دير به تيم پرسپوليس آمده و پيدا كردن شناخت به اين زودي سخت است

  ما قبل از فصل بازي تداركاتي نداشتيم و به يكباره بازي‌ها را آغاز كرديم. با اين حال مربي بزرگي داريم و بايد به او زمان دهيم. به نظر من مطرح كردن اين بحث كه برخي از بازيكنان كم كاري مي‌كنند قبل از داربي درست نبود. رويانيان ديروز پيش ما بود، اما حرفي از اين موضوع نزد. اميدوارم كه ديگر اين‌ها را نشنويم.

  * جواد كاظميان: خيلي اميدوارم كه داربي را ببريم

  اين بازي شرايط خاصي دارد. ما در بازي‌هاي قبل نتايج خوبي نگرفته‌ايم و مي‌دانيم كه هواداران از عملكرد ما ناراحت و ناراضي‌اند و تنها پيروزي در داربي آنها را خوشحال مي‌كند. در آن طرف استقلال شرايط خوبي دارد و مربي‌اي مثل قلعه نويي دارد كه در داربي تجربه زيادي داشته و مي‌داند كه در اين بازي چطور بازي كند. با اين حال خود من اميدوارم كه بازي را ببريم. با وجود اين كه استرس بازي‌هاي قبل هنوز در بازيكنان وجود دارد. من فقط يك بازي در فهرست 18 نفره تيم نبودم. اما قبل از آن عملكردم خوب بود و تعجب كردم چرا ژوزه در بازي قبل من را در ليست 18 نفره جا نداد. با اين حال انگيزه زيادي دارم و سعي مي‌كنم در صورت حضور مقابل استقلال عملكرد خوبي داشته باشم. متاسفانه هميشه در تيم بزرگي همچون پرسپوليس برخي حرف و حديث‌ها هست. ما چيزهايي دور و بر تيم مي‌بينيم كه مسايل خوبي را در ذهنمان به وجود نمي‌آورد.

  * غلامرضا رضايي: استقلال را ببريم براي قهرماني استارت مي‌زنيم

  متاسفانه در آغاز فصل مشكلات زيادي داشتيم. مربي دير به تيم اضافه شد و هنوز شرايط تيم را نمي‌شناسد. اميدوارم فردا (پنجشنبه) هم تمرين خوبي داشته باشيم تا به طور كامل آماده داربي شويم. اين بازي هميشه شرايطش با ساير ديدارها فرق داشته. خود من فكر مي‌كنم كه روز جمعه نتيجه‌ مي گيريم و در صورتي كه اين بازي را ببريم، براي قهرماني استارت مي‌زنيم. پرسپوليس مثل پارسال نيست، اما بد استارت زديم و مربي حق دارد كه با يك ماه آمدن به تيم هنوز تركيب اصلي خود را نشناخته باشد. بايد گذشته را فراموش كنيم. استقلال بهتر از ما نتيجه‌ گرفته، اما اميدواريم با شرايط خاصي كه داربي دارد‌، اين بازي را ببريم.

  * محمد قاضي: روند خوبمان را از اين بازي شروع مي‌‌كنيم

  قبول دارم كه هواداران در چند بازي گذشته اذيت شده‌اند و ما الان تحت فشار هستيم. ان‌شاءالله از اين بازي روند خوب خود را شروع مي‌‌كنيم . من نمي‌توانم بگويم مشكل پرسپوليس چيست و بايد كارشناسان نظر دهند، اما بازيكنان جديد زيادي در اين فصل به پرسپوليس آمده‌اند و فكر مي‌كنم ناهماهنگي اصلي‌ترين علت اين نتايج است. اين كه در تيم ملي بازي مي‌كنم، اما در پرسپوليس بازيكن ثابت نيستم، نظر سرمربي تيم است. من هم اعتراضي ندارم و وظيفه‌ام بازي كردن است. به نظر من هيچ كس در پرسپوليس كم كاري نمي‌كند. هر بازيكني كه به زمين مي‌رود اول به فكر آبروي خودش است كه بهترين بازي را به نمايش بگذارد. به نظر من درست نيست اين مسايل را مطرح كنيم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.