• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » هاشمی رفسنجانی کاندیدای ریاست جمهور می شود ! / اولین خبر داغ انتخابات !
  کد خبر : 732762

  هاشمی رفسنجانی کاندیدای ریاست جمهور می شود ! / اولین خبر داغ انتخابات !

  هاشمی رفسنجانی کاندیدای ریاست جمهور می شود ! / اولین خبر داغ انتخابات !Reviewed by Aryan on Aug 22Rating:  بولتن گفت : بارها و بارها و در گزارشهای مکرر خبر از پشت پرده کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی برای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دادیم ولی کسی باور نمی کرد که یک روز این پیش بینی به واقعیت…

  هاشمی رفسنجانی کاندیدای ریاست جمهور می شود ! / اولین خبر داغ انتخابات !Reviewed by Aryan on Aug 22Rating:

   بولتن گفت : بارها و بارها و در گزارشهای مکرر خبر از پشت پرده کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی برای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دادیم ولی کسی باور نمی کرد که یک روز این پیش بینی به واقعیت بپیوندد. خبری که امروز روزنامه مطبوع هاشمی از آن پرده برداشت و مهر تاییدی شد بر شایعات کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی.

  در ویژه نامه منتشر از سوی روزنامه آرمان در خصوص رایزینی با هاشمی رفسنجانی و تمایل ایشان برای ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری آمده است:

  او خوب می‌داند که جامعه چه زمانی نیازمند حضور پررنگ اوست و باز هم به‌خوبی متوجه است که چه زمانی باید سکوت کند چون بهتر از این مردم می‌داند شکستن سکوت یعنی تنها گذاشتن مردم.

    هاشمی‌رفسنجانی ازجمله مردان روزگار است که عمر خود را وقف سربلندی کشور کرده و برایشان اهمیت ندارد که مخالفانش در داخل و خارج کشور چه درمورد او می‌گویند البته نباید تعجب کرد چون او سال‌ها در کنار امام خمینی(ره) برای پیروزی و پیشرفت انقلاب تلاش کرد و بسیار از خمینی کبیر آموخت.

  فعالیت‌های بارز هاشمی‌رفسنجانی برای نسل جوان پس از پیروزی انقلاب اسلامی مشهود است.

  او از همان ابتدا به تحزب اعتقاد خاصی داشت که این اعتقاد تا به امروز ادامه دارد چنانکه چندی پیش گفته بود نظام اسلامی از نخستین سال‌های پس از پیروزی به احزاب توجه كرده است و نهادینه شدن تحزب یک ضرورت است.

  هاشمی‌رفسنجانی تا سال 84 در انتخاباتی غیر از انتخابات مجلس خبرگان حضور نداشت اما در این سال تصمیم گرفت تا بار دیگر خود را در معرض رای مردم قرار دهد. در آن دوره که کشور به‌دلیل ترمیم مناطق جنگزده و محروم در دولت‌های پنجم و ششم نیازی آنچنانی به سازندگی نداشت و شعار اصلاحات سیاسی هم 8 سال تجربه شده بودند، برخی اقشار رای خود را به نام محمود احمدی‌نژاد در صندوق ریختند البته در این انتخابات نباید از هجمه‌هایی که به رئیس وقت مجلس خبرگان شد و تاثیر آن در آرای مردم بی‌توجه عبور کرد.

  شاید هیچ یک از سیاسیون قبل و بعد از انقلاب به اندازه آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی خود را در معرض آرای مردم قرار نداده باشد. او با مردم بود و در همین راستا می‌خواست تا بداند اقبال مردم نسبت به او چه میزان است البته این تنها یک دلیل فرعی برای ثبت‌نام در انتخابات‌است هاشمی می‌خواهد تا به‌مثابه پدری دلسوز و نگران از آرمان‌های نظام و انقلاب مراقبت کند و هر کجا که احساس کرد، همانند همیشه برای دفاع از ایران و اسلام سینه سپر کند.

  بدون تردید اگر او بیاید از او استقبال خواهد شد چون حتی منتقدان سال‌های اخیر او به‌خوبی دریافته‌اند، کلید حل بسیاری از مشکلات همان چیزی است که هاشمی بارها به آن اشاره کرده است و نامی جز اعتدال ندارد.

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.