• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » رويانيان: پنج هفته حمايت كردم، حالا جواب مي‌خواهم
  کد خبر : 731451

  رويانيان: پنج هفته حمايت كردم، حالا جواب مي‌خواهم

  رويانيان: پنج هفته حمايت كردم، حالا جواب مي‌خواهمReviewed by Aryan on Aug 22Rating: ايران ورزشي- ناكامي‌هاي امروز پرسپوليس را محمد رويانيان هرگز در تصور نداشت. او همه ستاره‌هاي ليگ را سرخپوش كرد به اميد رويايي شدن پرسپوليس كه انگار رويايي بيش نبوده و حالا مديرعامل با دلخوري از آنچه رخ داده مي‌گويد: «كادر فني و…

  رويانيان: پنج هفته حمايت كردم، حالا جواب مي‌خواهمReviewed by Aryan on Aug 22Rating:

  ايران ورزشي- ناكامي‌هاي امروز پرسپوليس را محمد رويانيان هرگز در تصور نداشت. او همه ستاره‌هاي ليگ را سرخپوش كرد به اميد رويايي شدن پرسپوليس كه انگار رويايي بيش نبوده و حالا مديرعامل با دلخوري از آنچه رخ داده مي‌گويد: «كادر فني و بازيكنان بايد انتظارات به حق هواداران را برآورده كرده و براي جبران مافات در دربي نتيجه بگيرند. شكست مقابل داماش 10 نفره، نتيجه تلخي است و قطعا چنين جايگاهي در جدول ليگ شايسته تيمي كه بهترين‌ها را در اختيار دارد نيست. 

  درست است كه پرسپوليس به واسطه تغييرات عمده‌اش نياز به زمان دارد تا به هماهنگي كامل برسد اما اينكه در پنج بازي اول فصل تنها چهار امتياز كسب كند نمي‌تواند از ديدگاه بنده و هواداران پرسپوليس قابل قبول باشد.» رويانيان سپس مي‌گويد كه نشسته به انتظار پاسخگويي پرسپوليسي‌ها: «قول داده بودم پنج هفته اول سكوت كنم و به قولم نيز عمل كردم. طي اين مدت سعي كرديم حمايت همه جانبه‌اي از تيم داشته باشيم. در حال حاضر نيز با توجه به اهميت دربي و زمان كوتاه باقي مانده تا اين بازي، نمي‌خواهم اظهارنظر يا موضع‌گيري ديگري داشته باشم اما تاكيد مي‌كنم كه كادر فني و بازيكنان مي‌بايست انتظارات به حق هواداران را برآورده كنند و بدانند كه ماموريت اين مجموعه شاد كردن دل هواداران بوده نه اينكه شاهد اين نتايج باشيم. روند كنوني بايد متوقف شود و اميدوارم دربي پاياني بر ناكامي‌ها باشد.» 

  مدير عامل در ادامه سعي دارد باز هم به هواداران، اميد بدهد: «ما هم به اندازه هواداران ناراحت هستيم اما لازم است تاكيد كنيم با توجه به اهميت دربي اميدوارم هواداران دلسوز پرسپوليس هوشيار بوده و چه قبل از دربي و چه در حين بازي حمايت قاطعي از تيم داشته باشند. به طور حتم رفع مشكلات موجود، مسائل روحي رواني و تقويت تيم براي حضوري مقتدرانه در دربي بايد در برنامه‌هاي ما و هواداران باشد. بازيكنان و كادر فني هم بايد بدانند كه براي به دست آوردن دل هواداران و فراموشي نتايج پنج هفته اخير مي‌بايست در دربي از اعتبار پرسپوليس دفاع كرده و نتيجه‌اي كسب شود كه زمينه ساز موفقيت‌هاي بعدي تيم باشد.»

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.