• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار , اقتصادی » جزییات سهمیه بنزین شهریور
  کد خبر : 730015

  جزییات سهمیه بنزین شهریور

  جزییات سهمیه بنزین شهریورReviewed by Aryan♥ on Aug 20Rating: قائم مقام ستاد مدیریت و حمل و نقل سوخت کل کشورگفت:سهمیه بنزین شهریور ماه خودروها همانند ماه های گذشته بدون تغییر است و ساعت 24 روز سه شنبه به کارتهای سوخت واریز می شود.   عبدالله جلالیبا اشاره به اینکه سهمیه شهریور ماه در ساعت 24…

  جزییات سهمیه بنزین شهریورReviewed by Aryan♥ on Aug 20Rating:

  قائم مقام ستاد مدیریت و حمل و نقل سوخت کل کشورگفت:سهمیه بنزین شهریور ماه خودروها همانند ماه های گذشته بدون تغییر است و ساعت 24 روز سه شنبه به کارتهای سوخت واریز می شود.

   

  عبدالله جلالیبا اشاره به اینکه سهمیه شهریور ماه در ساعت 24 روز سه شنبه در کارت های سوخت واریز می شود گفت: براساس تصمیم اتخاذ شده در جلسه کارگروه سوخت سهمیه بنزین شهریور ماه همانند ماه های گذشته ثابت و بدون تغییر است.

  قائم مقام ستاد مدیریت و حمل و نقل سوخت کل کشور ادامه داد: براین اساس سهمیه بنزین نیمه یارانه ای 60 لیتر در نظر گرفته شده است و سهمیه سوخت موتور سیلکت ها نیز 25 لیتر و بدون تغییر باقی مانده است.

  وی خاطرنشان کرد: در این کارگروه مشخص شد که قیمت بنزین نیز برای شهریور ماه ثابت خواهد بود به طوری که قیمت بنزین نیمه یارانه ای 400 تومان در هر لیتر و بنزین آزاد نیز 700 تومان و بدون تغییر است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.