• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » با ۶ میلیون تومان برق خود را از خورشید بگیرید
  کد خبر : 723365

  با ۶ میلیون تومان برق خود را از خورشید بگیرید

  با ۶ میلیون تومان برق خود را از خورشید بگیرید Reviewed by Farnaz on Aug 15Rating: به نقل از خبرآنلاین در اینصورت دیگری نیازی به وزارت نیرو و دولت ندارید و به طور مستقل برق خود را تامین می کنید. البته در صورت آنکه برق اضافه داشتید هم می توانید به دولت بفروشید و از…

  با ۶ میلیون تومان برق خود را از خورشید بگیرید Reviewed by Farnaz on Aug 15Rating:

  به نقل از خبرآنلاین در اینصورت دیگری نیازی به وزارت نیرو و دولت ندارید و به طور مستقل برق خود را تامین می کنید. البته در صورت آنکه برق اضافه داشتید هم می توانید به دولت بفروشید و از این مکان هم درآمدزایی کنید.
  این طرح باید با حمایت و همکاری برخی از دستگاه ها مانند وزارت صنعت، معدن و تجارت پیگیری شود تا مشترکان بتوانند با استفاده از تسهیلات، چنین پنل هایی را در پشت بام خانه های خود نصب کنند.
  معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی نصب و استفاده از پنل های خورشیدی را در صرفه جویی هزینه های خانوار موثر خواند.
  محمد بهزاد با بیان اینکه نصب پنل‌های خورشیدی برای مصارف خانگی طرحی است که به تازگی از سوی وزارت نیرو عنوان شده است، گفت: این طرح باید با حمایت و همکاری برخی از دستگاه ها مانند وزارت صنعت، معدن و تجارت پیگیری شود تا مشترکان بتوانند با استفاده از تسهیلات، چنین پنل هایی را در پشت بام خانه های خود نصب کنند.
  معاون وزیر نیرو افزود: تولید و استفاده از انرژی با نصب پنل های خورشیدی افزون بر اینکه به اقتصاد خانواده می کند، می تواند در کاهش پیک مصرف برق نیز موثر باشد.
  وی گفت: نصب پنل‌های خورشیدی برای مصارف خانگی تقریباً در تمام نقاط کشور امکانپذیر است.
  وی هزینه اولیه این پنل ها را حدود ۶۰ میلیون ریال به ازای هر کیلووات عنوان کرد و ادامه داد: پنل‌های خورشیدی قابلیت نصب بر روی پشت بام تمامی ساختمان ها را دارد.
  وی اضافه کرد: این مولدها طوری طراحی شده است که با اتصال به پشت کنتور برق خانه‌ها در ابتدا از برق تولیدی مولد خورشیدی استفاده می‌کنند و در صورت مصرف بیشتر از برق شبکه سراسری استفاده می‌کند.
  وی گفت: پنل‌های خورشیدی هزینه نگهداری خاصی ندارد و انرژی های خورشیدی حاصل از آن تا دو روز ذخیره سازی می شود و می توان از آن استفاده کرد.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.