• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » انتقاد شدید رویانیان از صدا و سیما
  کد خبر : 721002

  انتقاد شدید رویانیان از صدا و سیما

  انتقاد شدید رویانیان از صدا و سیما Reviewed by Farnaz on Aug 14Rating: سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: آنهایی که فوتبال را این روزها محاکمه می کنند باید شجاعانه خود را هم محاکمه کنند چرا که خودشان در برجسته کردن فوتبال نقش زیادی داشته اند.  محمد رویانیان افزود: این…

  انتقاد شدید رویانیان از صدا و سیما Reviewed by Farnaz on Aug 14Rating:

  سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: آنهایی که فوتبال را این روزها محاکمه می کنند باید شجاعانه خود را هم محاکمه کنند چرا که خودشان در برجسته کردن فوتبال نقش زیادی داشته اند. 

  محمد رویانیان افزود: این روزها خیلی ها به واسطه درخشش قهرمانان ما در المپیک در حال انتقاد از فوتبال هستند. شکی نیست که انتقادات زیادی به فوتبال وارد است اما این روزها این سوال مطرح است که چه کسانی فوتبال را به اینجا رسانده اند و چه کسانی فوتبال را در این سال ها برجسته کرده اند؟! 

  رویانیان در ادامه گفت: وقتی سال ها در یک برنامه زنده دو ساعته به جای زیبایی های فوتبال عمدتا به زشتی ها پرداخته می شود، وقتی عملکرد ستاره های فوتبال را جلوی دوربین برده و به آنها پرداخته و کمترین توجه را به قهرمانان سایر رشته های ورزشی داریم این سوال مطرح می شود که بیشترین انتقاد متوجه چه کسانی است؟ 

  در چنین شرایطی چرا توپ فوتبال را به هنگام ناکامی های این رشته ورزشی و درخشش سایر رشته های ورزشی به زمین این مدیر و آن مربی فوتبال می اندازند و خود را کنار کشیده و در صف المپیکی ها قرار می دهند. 

  مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: اگر فوتبال بد است چرا تمام شبکه های تلویزیونی ساعت ها به فوتبال می پردازند. چرا برای سایر رشته های مدال آور برنامه های تخصصی پخش نمی شود؟ سهم شنا، تکواندو، دو و میدانی و سایر رشته های ورزشی در برنامه های تلویزیونی تا چه اندازه بوده است؟! این محصول (فوتبال) فرایند چه اقداماتی است؟! چه کسی مسئول است و چه کسی باید پاسخگو باشد؟! 

  رویانیان در ادامه گفت: صادقانه باید بگویم که شدیدا از مواضع دوگانه برنامه 90 ناراحتم و نسبت به آن انتقاد دارم. واقعیت این است که نباید برخی مسائل در برنامه دیشب مطرح می شد. علاوه بر این ما هم از این فوتبال خسته شده ایم اما اگر دلسوز هستیم باید بیائیم و دست در دست هم یک تصمیم جدی بگیریم. البته بنده در کنار انتقادات از توجه ویژه برنامه 90 به موضوع زلزله زدگان تقدیر و تشکر می کنم هر چند که برخی سوالات مطرح شده در همین باره زیبایی این طرح را زیر سوال برد. 
  رویانیان با طرح سوال دیگری گفت: بنده چند ماهی است که وارد عرصه فوتبال شده ام اما برخی سال هاست که در این فوتبال هستند. سوال بنده این است؛ کجای این فوتبال را درست کرده اید؟! در این فوتبال که همچنان دلالی هست، رفتارهای ناشایست هست. کجای این فوتبال بهتر شده؟! نتایج آن یا حاشیه هایش؟! 

  مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس در دو بازی مقابل فجر سپاسی و گهر حضوری گسترده در استادیوم آزادی داشتند. آنها به رغم ناراحتی ناشی از باخت بدون اعتراض ورزشگاه را ترک کردند چرا که شرایط تیم را به واسطه تغییر گسترده در ترکیب بازیکنان و مربی خارجی درک کرده اند اما این درست است وقتی 70 هزار نفر بدون اعتراض استادیوم را ترک می کنند هیچ اشاره ای به صبوری و حرفه ای گری این هواداران عزیز نشود و به جای آن با دو دوربین سراغ هواداران برویم و در اوج عصبانیت نظر آنها را جویا شده و پس از آن این تصاویر را پخش کرده و عرصه و فضای را علیه یک تیم تنگ کنیم؟! 

  رویانیان در پایان گفت: بنده هم مثل خیلی ها به این فوتبال انتقاد دارم اما حالا تصمیم گرفته ایم که پرسپولیس باید در سایر رشته ها نیز تیمداری کرده و به انها بها بدهد. ما آمادگی خود را اعلام کرده ایم و قطعا در یکی، دو رشته مدال آور و به احتمال فراوان در کشتی و وزنه برداری تیمداری خواهیم کرد. در این زمینه ما حمایت کامل را قهرمانان اعلام کرده ایم. برای پرورش استعدادها نیز تلاش کرده و در این زمینه هزینه هم می کنیم. ما می خواهیم وظیفه خود را انجام دهیم. اگر هم اشتباهی کنیم صادقانه و شجاعانه و مردانه آن را می پذیریم اما آیا همه منتقدان این روزهای فوتبال اینگونه رفتار می کنند یا اینکه سال ها به فوتبال می پردازند و به هنگام درخشش سایر شکست های ورزشی فوتبال را محاکمه می کنند؟! اصلا آیا درست است که با هر اتفاقی در ورزش های دیگر را با فوتبال قیاس کرد؟! آیا برای این سوالات پاسخ قانع کننده ای وجود دارد یا اینکه برخی تحمل طرح چنین انتقاداتی را ندارند و فقط می خواهند همیشه و همواره منتقد دیگران باشند؟!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.