• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » تفکیک جنسیتی تنها در ۷۸ رشته بوده است
  کد خبر : 720327

  تفکیک جنسیتی تنها در ۷۸ رشته بوده است

  تفکیک جنسیتی تنها در ۷۸ رشته بوده است Reviewed by Farnaz on Aug 14Rating: محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون درباره جزئیات این نشست گفت: وزیر علوم معتقد است که دانشگاهها مطابق نیازشان داوطلبان را جذب می کنند و از نظر جنسیت کمتر از یک درصد با وضعیت مشابه در سال 90 تفاوت دارد.  وی ادامه…

  تفکیک جنسیتی تنها در ۷۸ رشته بوده است Reviewed by Farnaz on Aug 14Rating:

  محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون درباره جزئیات این نشست گفت: وزیر علوم معتقد است که دانشگاهها مطابق نیازشان داوطلبان را جذب می کنند و از نظر جنسیت کمتر از یک درصد با وضعیت مشابه در سال 90 تفاوت دارد. 

  وی ادامه داد: در این جلسه مطرح کردند که از مجموع 22 هزار رشته در شهر های مختلف تنها در 78 رشته تغییراتی در پذیرش جنسیت ایجاد شده است. 

  وی افزود: بنابراین تغییراتی که دربرخی رشته محل ها رخ داده است بر مبنای نیاز و بر اساس آمایش استانی بوده است که هیئت امنای دانشگاهها با توجه به اختیارات خودشان برای تعیین رشته افراد مورد نیاز انجام داده اند. 

  به گزارش خبر آنلاین،زاهدی با بیان اینکه گزارش مسئولان وزارت علوم آزمون امسال تغییر محسوسی با آزمون سال گذشته نداشته است گفت: در این جلسه همچنین نمایندگان بر ساماندهی حداکثری پذیرش دانشجو متناسب با نیاز کشور برنامه ریزی دقیق برای ایجاد رشته های مورد نیاز بهره گیری از آمایش سرزمینی در ایجاد رشته های جدید یا گسترش آن تاکید کردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.