• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » باید این وزیر را روی الاغ بست
  کد خبر : 715049

  باید این وزیر را روی الاغ بست

  باید این وزیر را روی الاغ بست Reviewed by Farnaz on Aug 12Rating: به نقل از العالم، درحالیکه شهروندان عربستانی ادعای عجیب وزیر اموراجتماعی سعودی در خصوص وجود فقط 600 فقیر در عربستان را دستمایه طنز پردازی های خود در شبکه های اجتماعی اینترنتی قرار داده اند،  فعالان عربستانی اظهارات این وزیر را ناشی از…

  باید این وزیر را روی الاغ بست Reviewed by Farnaz on Aug 12Rating:

  به نقل از العالم، درحالیکه شهروندان عربستانی ادعای عجیب وزیر اموراجتماعی سعودی در خصوص وجود فقط 600 فقیر در عربستان را دستمایه طنز پردازی های خود در شبکه های اجتماعی اینترنتی قرار داده اند،  فعالان عربستانی اظهارات این وزیر را ناشی از نادانی و یا دروغ گویی او عنوان کردند.

   
  یکی از شهروندان به نام “دکتر محمد العریفی” در واکنش به این موضوع نوشت: اظهارات وزیر بیانگر 2 احتمال است؛ یا اینکه مطبوعات به او دروغ می گویند و یا اینکه او به ما دروغ می گوید؛ درحالیکه کشور سرشار از فقرا است.

   
  دکتر “عبدالعزیز یعرب” نیز تأکید کرد: اگر یک دیوانه چنین حرفی را می زد، توجیه می کردیم که او دیوانه است !! ولی هنگامی که بالاترین مقام برای مبارزه با فقر این حرف را می زند، چه کاری باید انجام دهیم؟!.

   
  “عیسی آل مرزوق” فعال حقوقی عربستانی هم گفت:  “باید این وزیر را روی یک الاغ بست، و او را به مناطق فقیر نشین برد، تا بفهمد چند فقیر در کشور وجود دارد؛ و تا حدی او را با کفش بزنند که توبه کند”.

   
  این اظهارات وزیر امور اجتماعی سعودی در حالی مطرح شده که بر اساس آمار غیر رسمی منتشر شده از سوی مؤسسات خیریه، در این کشور بیش از 5 میلیون نفر فقیر هستند.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.