• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , حوادث » بازداشت به جرم نخنديدن
  کد خبر : 709561

  بازداشت به جرم نخنديدن

  بازداشت به جرم نخنديدن Reviewed by Farnaz on Aug 10Rating: به نقلاز واحد مركزي خبر از، «مارك ورستفولد»، نظامي بازنشسته انگليسي زماني كه مشغول تماشاي مسابقه دوچرخه سواري جاده المپيك در «ساري»، منطقه‌اي در اطراف لندن بود، از نظر پليس مشكوك ارزيابي شد. پليس گفته است: وي در حال ديدن مسابقه، لبخند نمي‌زد و گويي…

  بازداشت به جرم نخنديدن Reviewed by Farnaz on Aug 10Rating:

  به نقلاز واحد مركزي خبر از، «مارك ورستفولد»، نظامي بازنشسته انگليسي زماني كه مشغول تماشاي مسابقه دوچرخه سواري جاده المپيك در «ساري»، منطقه‌اي در اطراف لندن بود، از نظر پليس مشكوك ارزيابي شد.

  پليس گفته است: وي در حال ديدن مسابقه، لبخند نمي‌زد و گويي از تماشاي آن، لذت نمي‌برد و به همين علت، بازداشت و بازجويي شد.

  مارك ورستفولد به خبرنگاران گفت: پليس وي را در زمان عبور ركابزنان المپيك، بر روي زمين خواباند و به دست هايش دست بند زد.

  به گزارش روزنامه‌هاي انگليس، پليس پس از ثبت اثر انگشت و برداشتن نمونه «دي ان اي» مظنون، از وي بازجويي كرد تا بداند وي در زمان تماشاي مسابقه دوچرخه سواري، چرا لبخند نمي‌زد و از تماشاي رقابت ها، لذت نمي‌برد.

  سخنگوي پليس انگليس گفت: لبخند نزدن و رفتار مارك ورستفولد، مشكوك بود اما سپس معلوم شد يكي از علايم بيماري پاركينسون، اختلال در عملكرد عضلات است به گونه‌اي كه صورت بيمار به حالتي در مي‌آيد كه گويي ماسك بر صورت دارد و فاقد احساس است.

  پليس انگليس از مارك ورستفولد، به خاطر بازداشت و بازجويي بي مورد، عذر خواسته است.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.