• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » فائزه هاشمی ممنوع الخروج نیست
  کد خبر : 709469

  فائزه هاشمی ممنوع الخروج نیست

  فائزه هاشمی ممنوع الخروج نیست Reviewed by Farnaz on Aug 10Rating: به نقل از مهر، محمود علیزاده طباطبائی درباره خروج موکلش از ایران گفت : همانطور که در اخبار آمده بود موکل چند روز قبل برای انجام کارهای سال تحصیلی جدید از ایران و به طور قانونی خارج شد البته من از مقصد وی هیچ…

  فائزه هاشمی ممنوع الخروج نیست Reviewed by Farnaz on Aug 10Rating:

  به نقل از مهر، محمود علیزاده طباطبائی درباره خروج موکلش از ایران گفت : همانطور که در اخبار آمده بود موکل چند روز قبل برای انجام کارهای سال تحصیلی جدید از ایران و به طور قانونی خارج شد البته من از مقصد وی هیچ اطلاعی ندارم.

  وی با اشاره به اینکه موکلش به زودی به ایران باز می گردد ، افزود : خانم فائزه هاشمی هیچ منعی برای خروج از ایران نداشت. وی در پرونده ای محکوم شده که هنوز حکم آن اجرا نشده است. در پرونده های قضائی اگر افراد در مظان اتهام باشند برای آنها قرار قانونی صادر می شود. حال این قرار می تواند کفالت، وثیقه و یا بازداشت باشد. فرد هم با سپردن قرار صادر شده آزاد می شود. در این پرونده هیچ مرجعی موکلم را ممنوع الخروج نکرده بود پس سفر وی هیچ مشکلی نداشته است.

  علیزاده طباطبائی همچنین درباره انتشار مصاحبه ای از وی مبنی بر اینکه فائزه هاشمی به دلیل نبود جا دز زندان زندانی نمی شود و واکنش رئیس سازمان زندان ها به این موضوع گفت : خبرنگاری درمورد زمان اجرای حکم پرسید که من در پاسخ گفتم هزاران نفر حکمشان قطعی شده اما اجرا نشده است. تا زمانی که دادستان فردی را به زندان معرفی نکند اوحکمش اجرا نمی شود. در حال حاضر ما شاهد افزایش ۴۰ درصدی زندانیان هستیم درحالیکه هیچ زندانی اضافه نشده است. بنده موکلی دارم که یک سال است حکم مجازاتش قطعی شده اما اجرا نشده است.

  این وکیل دادگستری در پایان خاطرنشان کرد؛ قرار ممنوع الخروج یک قرار مستقل است که تاکنون برای موکلم صادر نشده و خروج وی کاملا قانونی بوده و نیاز به این همه جنجال نبود. وی با پایان یافتن سفر کاری خود به ایران بازمی گردد.

  هفته گذشته یکی از سایت ها فیلمی را منتشر کرد که فائزه هاشمی را در فرودگاه و در حال خروج از کشور نشان می داد. پس از انتشار این فیلم اظهار نظرهای مختلفی در مورد خروج فائزه و مقصد او مطرح شد.

  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی صلواتی سیزدهم دی ماه سال گذشته، فائزه هاشمی را به جرم فعالیت تبلیغی علیه نظام به شش ماه حبس و ۵ سال محرومیت از فعالیت های سیاسی، فرهنگی و مطبوعاتی محکوم کرد؛ که این حکم با تایید دادگاه تجدید نظر تهران لازم الاجرا است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.