• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » گاف تبلیغاتی «میت رامنی»
  کد خبر : 707475

  گاف تبلیغاتی «میت رامنی»

  گاف تبلیغاتی «میت رامنی» Reviewed by Farnaz on Aug 9Rating:  “هافینگتون‌پست”، تیم انتخاباتی “میت رامنی” کاندیدای جمهوریخواهان در رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری سال 2012 آمریکا، هفته گذشته یک آگهی تبلیغاتی ساخته و منتشر کرده است که در آن “باراک اوباما” رقیب دموکرات خود را به دلیل شکست در یکی از برنامه‌های اقتصادی در ایالت اوهایو مورد…

  گاف تبلیغاتی «میت رامنی» Reviewed by Farnaz on Aug 9Rating:

   “هافینگتون‌پست”، تیم انتخاباتی “میت رامنی” کاندیدای جمهوریخواهان در رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری سال 2012 آمریکا، هفته گذشته یک آگهی تبلیغاتی ساخته و منتشر کرده است که در آن “باراک اوباما” رقیب دموکرات خود را به دلیل شکست در یکی از برنامه‌های اقتصادی در ایالت اوهایو مورد انتقاد قرار می‌دهد اما تصاویری که در این آگهی تبلیغاتی به نمایش گذاشته شده متعلق به بازار بورس اوکلهما است.

  در این تبلیغ 30 ثانیه‌ای، “ال زارزور”،61 ساله، یکی از نمایندگاه انحصاری فروش خودرو از ایالت اوهایو می‌گوید که وقتی جنرال موتورز آمریکا خط اعتباری وی را متوقف کرد، وی مجبور شد 30 نفر از کارکنان خود را از کار برکنار کند.

  راوی این آگهی تلویزیونی 30 ثانیه‌ای نیز اعلام می‌کند: در سال 2009 به دنبال کمک مالی دولت اوباما به شرکت جنرال موتورز، نمایندگان انحصاری این شرکت در اوهایو بالاجبار تعطیل شدند.

  اما همزمان که راوی این جملات را بر زبان می‌آورد تصاویری پخش می‌شود که بیشتر به نظر می‌رسد در شهر اوکلهما ضبط شده باشد.

  بنا بر این گزارش، منظره‌ای از خیابان گوگل در این تصاویر تأیید می‌کند که این صحنه‌ها متعلق به شهر اوکلهما است.

  وبسایت حقیقت‌یاب “پالیتیفکت” (PolitiFact) نیز در گزارش خود در این باره نوشت که این اشتباه چیزی فراتر از تنها یک اشتباه جغرافیایی است و در نهایت نیز رتبه “نیمه درست” را به این آگهی تبلیغاتی اختصاص داد.

  این وبسایت اعلام کرد که کاخ سفید و شرکت خودروسازی جنرال موتورز در حقیقت به یک توافق کلی رسیده بودند که این شرکت خود تعداد نمایندگان انحصاری اش را کاهش دهد تا پس از دریافت این کمک مالی هنگفت بتواند به سوددهی برسد.

  ستاد انتخاباتی رامنی هنوز واکنشی به این اخبار نداشته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.