• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , گوناگون » واقعیت تلخ این روزهای ایران
  کد خبر : 706378

  واقعیت تلخ این روزهای ایران

  واقعیت تلخ این روزهای ایران Reviewed by Farnaz on Aug 8Rating: واقعیت آن است که چه بخواهیم و چه نخواهیم گرایش به سمت مصرف کالاهای خارجی در کشور ما وجود داشته، آثار و عوارض سوء آن در همه جنبه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور قابل مشاهده است. این در حالی است که همه می…

  واقعیت تلخ این روزهای ایران Reviewed by Farnaz on Aug 8Rating:

  واقعیت آن است که چه بخواهیم و چه نخواهیم گرایش به سمت مصرف کالاهای خارجی در کشور ما وجود داشته، آثار و عوارض سوء آن در همه جنبه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور قابل مشاهده است. این در حالی است که همه می دانیم، خرید کالای وطنی، یک «افتخار ملی» و خرید کالای خارجی مساوی با «نابودی فرصت های شغلی و بیکاری فرزندانمان» است، اما چرا برای یک بار هم که شده تصمیمی جدی در این زمینه نمی گیریم؟

  تاکید بر مصرف کالای ایرانی، فقط توصیه ای برای مصرف کنندگان نیست؛ تولید کننده هم باید با ارائه کیفیت برتر و قیمت پایین تر، اجازه ندهد که مشتریان به کالای خارجی تمایل پیدا کنند. ولی این مهم را هم فراموش نکنیم: طبیعی است، کشورهایی که از ده ها یا حتی صدها سال پیش، مسیر صنعتی شدن را در پیش گرفته اند، در کیفیت و کمیت تولید از ما سبقت گرفته باشند، اما راه صحیح جبران این عقب ماندگی، هجوم برای خرید کالاهای خارجی نمی باشد!

  شاید این شبها فرصت مناسبی باشد تا به این رفتار خود بهتر بیندیشیم و تصمیمی عاقلانه بگیریم

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.