• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » پرونده سلطان‌ گوشت به کجا رسیده است؟
  کد خبر : 706087

  پرونده سلطان‌ گوشت به کجا رسیده است؟

  پرونده سلطان‌ گوشت به کجا رسیده است؟ Reviewed by Farnaz on Aug 8Rating: مصطفي افضلی‌فر با اشاره به پرونده موسوم به “سلطان گوشت” اظهار داشت: مدتی پیش اطلاعاتی به کمیسیون اصل 90 درباره تخلف فردی موسوم به سلطان گوشت رسید که این کمیسیون تحقیق درباره این موضوع را در دستور کار خود قرار داد. این…

  پرونده سلطان‌ گوشت به کجا رسیده است؟ Reviewed by Farnaz on Aug 8Rating:

  مصطفي افضلی‌فر با اشاره به پرونده موسوم به “سلطان گوشت” اظهار داشت: مدتی پیش اطلاعاتی به کمیسیون اصل 90 درباره تخلف فردی موسوم به سلطان گوشت رسید که این کمیسیون تحقیق درباره این موضوع را در دستور کار خود قرار داد.

  این نماینده مجلس ادامه داد: برای اینکه ماهیت حقیقی این موضوع مشخص شود باید تحقیقات بیشتری صورت گیرد، پس از کامل شدن تحقیقات می‌توان به صراحت در این باره اظهار نظر کرد.

  سخنگوی کمیسیون اصل 90 با بیان اینکه این کمیسیون به دنبال به روزرسانی پرونده‌های ارجاح شده است، گفت: افکار عمومی مدام پیگیر موضوعات اخیر هستند و ما نیز برای پاسخگویی به مردم، روند رسیدگی به پرونده‌های موجود در کمیسیون اصل 90 را سرعت بخشیده ایم.

  سخنگوي كميسيون اصل 90 مجلس خاطرنشان كرد: به زودی پس از اتمام رسیدگی‌ها در مورد پرونده موسوم به “سلطان گوشت” به صراحت نتیجه تحقیقات را اعلام خواهیم کرد. 

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.