• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » آماده شدن وهابیت برای روز شهادت حضرت علی(ع)
  کد خبر : 705684

  آماده شدن وهابیت برای روز شهادت حضرت علی(ع)

  آماده شدن وهابیت برای روز شهادت حضرت علی(ع) Reviewed by Farnaz on Aug 8Rating:  شبکه های وهابی که همواره در مناسبت های اسلامی با پخش ویژه برنامه هایی به تخریب این مناسبت ها می پردازند این بار خود را برای روز شهادت امیر المومنین علی(ع) آماده می کنند. در این راستا کارشناس شبکه وهابی کلمه…

  آماده شدن وهابیت برای روز شهادت حضرت علی(ع) Reviewed by Farnaz on Aug 8Rating:

   شبکه های وهابی که همواره در مناسبت های اسلامی با پخش ویژه برنامه هایی به تخریب این مناسبت ها می پردازند این بار خود را برای روز شهادت امیر المومنین علی(ع) آماده می کنند.

  در این راستا کارشناس شبکه وهابی کلمه در اظهاراتی علم امامت آن حضرت را زیر سوال برده و مدعی شد که آن حضرت در زمان حیاتش اگر از شهادت خود خبر داشت پس به مسجد رفتن و نماز خوانده ایشان خود کشی بود.
  وی در ادامه افزود: «حال کسی که در زمان زنده بودن خود از پشت سرش خبر نداشته چطور می تواند بعد از مردن، از دنیا خبر داشته باشد که شما به او توسل می جویید.»
  این کارشناس وهابی گفت: «و اگر ایشان خبر از این موضوع نداشتند پس ایشان علم غیب نمی دانستند ایشان حتی از پشت سر خود خبر نداشتند چگونه ادعا می کنید که علم غیب داشتند.»
  باید از این کارشناس وهابی پرسید مگر خداوند به غیب آسمان ها و زمین آگاه نیست پس چرا ظالمان را یک سره نابود نمی کند و یا همه را هدایت نمی کند تا تمامی مشکلات حل شود؟
  ویا اینکه پیامبر اکرم(ص) که علم غیب داشتند و می دانستند کسانی را که به نگهبانی کوه احد در جنگ احد گماشته بودند پست خود را ترک خواهند کرد پس چرا جلوگیری نکردند و باعث شکست سپاه اسلام و به شهادت رسیدن صحابه خود شدند.
  در اینجا باید گفت که پیامبراکرم(ص) و امامان معصوم (علیهم السلام) موظف بودند که در امور عادی مثل مردم عادی زندگی کنند و در امورتشریعی بود که به علم غیب متوسل می شدند و حق نداشتند در اموری که خداوند آنها را تعیین کرده دخالت کنند.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.