• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » حاشیه‌های دومین طلای ایران در المپیک
  کد خبر : 702446

  حاشیه‌های دومین طلای ایران در المپیک

  حاشیه‌های دومین طلای ایران در المپیک Reviewed by Farnaz on Aug 7Rating: پس از اینکه امید نوروزی در وزن ۶۰ کیلوگرم رقابتهای کشتی فرنگی المپیک توانست مدال طلا به دست بیاورد، نخستین صحنهٔ جالبی که در سالن اکسل به وجود آمد فن کمری بود که قهرمان المپیکی ایران بر روی محمد بنا سرمربی تیم ملی…

  حاشیه‌های دومین طلای ایران در المپیک Reviewed by Farnaz on Aug 7Rating:

  پس از اینکه امید نوروزی در وزن ۶۰ کیلوگرم رقابتهای کشتی فرنگی المپیک توانست مدال طلا به دست بیاورد، نخستین صحنهٔ جالبی که در سالن اکسل به وجود آمد فن کمری بود که قهرمان المپیکی ایران بر روی محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران اجرا کرد. 

  پس از آن نوروزی با در دست گرفتن پرچم ایران دور افتخار زد و شادی به دست آوردن مدال طلای المپیک را با ایرانی‌های حاضر در سالن تقسیم کرد. 

  دومین مدال طلای کاروان ایران در حالی توسط نوروزی به دست آمد که محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان، محمد علی آبادی رییس کمیته ملی المپیک و بهرام افشارزاده دبیرکل کمیته ملی المپیک در سالن حضور داشتند. 

  در حالی که تماشاگران حاضر در سالن قهرمان طلایی ایران را تشویق می‌کردند، خبرنگاران از او فرصتی می‌خواستند که گفت‌وگویی انجام بدهد که نوروزی انجام مصاحبه را با اهالی رسانه را به بعد از مراسم توزیع مدال موکول کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • توفیق

   آقایون توجه داشته باشید که اون فن اسمش تندر هست.کارشناس برنامه هم گفت تندر.
   اینجا مهد کشتی هست اطلاعات عوام از کشتی مطمئن باشید از از خواص مطبوعاتی شما بیشتر است.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.