• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » بدحجابی این بار با مانتوهای بلند+عکس
  کد خبر : 701715

  بدحجابی این بار با مانتوهای بلند+عکس

  بدحجابی این بار با مانتوهای بلند+عکسReviewed by Farnaz on Aug 6Rating:  به نقل از مشرق ، خیابان هفت تیر را که برای خرید مانتو بالا و پایین می‌کنی با مدل‌های جدیدی روبه رو می‌شوی که در طول چند سال گذشته اثری از آنها در ویترین هیچ یک از مانتو فروشی‌های پایتخت نبود. طی سالیان گذشته…

  بدحجابی این بار با مانتوهای بلند+عکسReviewed by Farnaz on Aug 6Rating:

   به نقل از مشرق ، خیابان هفت تیر را که برای خرید مانتو بالا و پایین می‌کنی با مدل‌های جدیدی روبه رو می‌شوی که در طول چند سال گذشته اثری از آنها در ویترین هیچ یک از مانتو فروشی‌های پایتخت نبود.

  طی سالیان گذشته عادت کرده‌ بودیم تا پشت ویترین فروشگاه‌ها، صرفا مانتوهای تنگ و کوتاه را ببینیم اما این روزها به برکت فعالیت کارگروه ساماندهی مد و لباس مانتوهای بلند به ویترین فروشگاه‌ها وارد شده‌ است.

  مانتوهای بلند و گشاد اما با رنگ‌های عجیب و جیغ همچون قرمز، فسفری و نارنجی با آستینی نیمه، این روزها به مدد طراحان ایرانی و حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس به جامعه راه یافته‌ است.

  کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت ارشاد که مسئولیت ساماندهی مد و پوشش را در جامعه بر عهده دارد مدت‌ها پس از رکود و کم کاری، این روزها به تکاپو افتاده تا به مدد طراحان داخلی، پوشش اسلامی را البته به سبک ایرانی در جامعه جایگزین مدل های ترک کند.

  در سایه این فعالیت‌ها مانتوهای کوتاه دیگر زیاد به چشم نمی‌خورد اما از آنجایی که از همان ابتدا بلد نبودیم پوشش اسلامی را به سبکی زیبا طراحی کنیم این بار نیز در طراحی پوشش اسلامی لنگ زده و مانتوهای بلندی را تحت عنوان طراحی اسلامی و ایرانی به جامعه قالب می‌کنیم که صرفا وجهه ایرانی بودن در آنها رعایت شده است؛ جای تعجب است که چگونه مسئولان به این مانتوها آن هم با آستین‌های کوتاه عنوان پوشش اسلامی داده‌اند؟

  داستان بدپوششی و لباس‌های نامناسب دیگر به یک قصه نخ نما تبدیل شده‌ است که نوشتن در‌خصوص آن در حوصله مخاطب و نویسنده نمی‌گنجد، البته می توان چشم ها را بست و هیچ چیز را ندید و اینگونه تصور کرد که مانتوهای بلند موجود در بازار به بهتر شدن وضعیت پوشش در جامعه کمک کرده‌ است و اصلا متوجه نشد که مسئولان نیز خود را به خواب زده‌اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.