• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » صحبت های همسر آیت الله هاشمی درباره همسرش!
  کد خبر : 701678

  صحبت های همسر آیت الله هاشمی درباره همسرش!

  صحبت های همسر آیت الله هاشمی درباره همسرش!Reviewed by Farnaz on Aug 6Rating: عفت مرعشی همسر آیت الله هاشمی رفسنجانی در مورد رفت‌وآمدهای خانوادگی رؤسای جمهور و همسران آن‌ها با هم می گوید با خانواده آقای خاتمی و همسر ایشان رفت‌وآمد داریم ولی با آقای احمدی‌نژاد رفت‌وآمد خانوادگی نداشتیم، اما همسر او را دیده و…

  صحبت های همسر آیت الله هاشمی درباره همسرش!Reviewed by Farnaz on Aug 6Rating:

  عفت مرعشی همسر آیت الله هاشمی رفسنجانی در مورد رفت‌وآمدهای خانوادگی رؤسای جمهور و همسران آن‌ها با هم می گوید با خانواده آقای خاتمی و همسر ایشان رفت‌وآمد داریم ولی با آقای احمدی‌نژاد رفت‌وآمد خانوادگی نداشتیم، اما همسر او را دیده و می شناسم.
  به گزارش خبرآنلاین امیرعباس تقی پور به گفتگو و دیدار خود با عفت مرعشی همسر آیت الله هاشمی رفسنجانی پرداخته است.
  تقی پور در این نوشته به نقل از مرعشی به بیان خصوصیات هاشمی رفسنجانی پرداخته و آورده است: حاج‌آقا- آیت‌الله هاشمی رفسنجانی- بسیار خونسرد هستند و هیچوقت از کوره در نمی‌روند و حتی در مورد شکنجه‌هایی که قبل از انقلاب شده بودند هیچوقت صحبت نکرده‌اند.
  مرعشی هاشمی رفسنجانی را مدافع حقوق زنان دانسته و عنوان کرده است ایشان به اعضای خانواده استقلال واقعی داده‌اند و همیشه مدافع حقوق زنان بوده‌اند.
  همسر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به اینکه حاج‌آقا هیچ فشاری بر روی خود احساس نمی‌کند، می گوید: ایشان قبل و بعد از انقلاب، کارش را دوست دارد و هیچوقت خسته نشده است. او بر همراهی خود با ایشان نیز تأکید کرد.
  وی درخصوص ارتباطات این خانواده با مردم نیز گفته است: آقای هاشمی و خانواده وی از مردم و با مردم هستند هنوز هم نامه های مردم و درخواست های آنها را برای رسیدگی به حاج آقا تحویل می دهد و تا جایی که برایشان مقدور باشد به مسائل مردم رسیدگی می کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • ttt

   هاشمی از کی شده آیت الله؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.