• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » برنامه فراکسیون رهروان برای انتخابات۹۲
  کد خبر : 701670

  برنامه فراکسیون رهروان برای انتخابات۹۲

  برنامه فراکسیون رهروان برای انتخابات۹۲ Reviewed by Farnaz on Aug 6Rating: بهروز نعمتی در گفتگو با مهر در خصوص جلسه یکشنبه شب مجمع عمومی فراکسیون رهروان ولایت اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد فراکسیون رهروان کمیته بندی هایی را برای بررسی مشکلات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور تشکیل دهد. نماینده مردم اسد آباد در…

  برنامه فراکسیون رهروان برای انتخابات۹۲ Reviewed by Farnaz on Aug 6Rating:

  بهروز نعمتی در گفتگو با مهر در خصوص جلسه یکشنبه شب مجمع عمومی فراکسیون رهروان ولایت اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد فراکسیون رهروان کمیته بندی هایی را برای بررسی مشکلات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور تشکیل دهد.

  نماینده مردم اسد آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این جلسه مقرر شد فراکسیون در برخی زمینه ها در آینده نزدیک فعال تر عمل کند، ادامه داد: فراکسیون رهروان در انتخابات ریاست جمهوری حضوری فعالانه خواهد داشت و نامزد های مطرح در این عرصه را مورد بررسی قرار داده و از یک کاندیدا حمایت کند.

  وی تصریح کرد: همچنین در این جلسه مقرر شد فراکسیون کارگروه هایی را برای بررسی نقاط ضعف کشور در ابعاد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و تولید تشکیل دهد تا طرح هایی را برای ارائه به مجلس و مسئولان اجرایی تنظیم کنند.

  نعمتی با اشاره به تلاش های فراکسیون رهروان برای برگزاری جلسات کارشناسی بررسی گرانی های اخیر اظهار داشت: یکی از عوامل کاهش قیمت مرغ در چند روز اخیر پیگیری های فراکسیون رهروان بود.

  جلسه مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت دیروز بعد از ظهر برگزار شد.

  علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت به تشریح مسائل منطقه ای، بین المللی و داخلی پرداخت و با اشاره به مسائل سوریه، هسته ای و مسائل اقتصادی داخلی گفت: مجلس شورای اسلامی و دولت باید با اتحاد به مسائل اصلی کشور بپردازند و نگذاریم دشمنان از برخی نارسایی ها سوء استفاده نمایند.

  وی همچنین در این جلسه برعضویت خود در فراکسیون رهروان تاکید کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.