• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » دلیل های ژوزه برای شکست های پرسپولیس چیست؟
  کد خبر : 701264

  دلیل های ژوزه برای شکست های پرسپولیس چیست؟

  دلیل های ژوزه برای شکست های پرسپولیس چیست؟Reviewed by Farnaz on Aug 6Rating: مانوئل ژوزه در نشست خبري پس از بازي پرسپوليس و صبا اظهار كرد: بازيكنان ما تلاش زيادي براي بردن كردند، آن‌ها نمي‌خواستند بازنده باشند اما انگار مسئوليت سنگيني به روي دوش‌شان است. ما مي‌خواستيم برنده باشيم و دوندگي زيادي هم داشتيم اما…

  دلیل های ژوزه برای شکست های پرسپولیس چیست؟Reviewed by Farnaz on Aug 6Rating:

  مانوئل ژوزه در نشست خبري پس از بازي پرسپوليس و صبا اظهار كرد: بازيكنان ما تلاش زيادي براي بردن كردند، آن‌ها نمي‌خواستند بازنده باشند اما انگار مسئوليت سنگيني به روي دوش‌شان است. ما مي‌خواستيم برنده باشيم و دوندگي زيادي هم داشتيم اما با ترس نمي‌شود بازي كرد. اين دومين مسابقه‌اي است كه پرسپوليس با ترس بازي مي‌كند. 

  وي ادامه داد: فكر مي‌كنم بايد روي اين تيم كار روانشناسي كرد و قطعا اين كار را انجام مي‌دهم، شايد از اين طريق جواب بگيريم. ما فرصت‌هايي كه حريف مي‌خواست به آن‌ها داديم. نيمه اول كه اصلا خوب بازي نكرديم و تنها يك فرصت در دقيقه 33 به دست آورديم. حتي پاس‌هاي درست هم نداشتيم چون با استرس و حالت عصبي كار مي‌كرديم. 

  ژوزه ادامه داد: من براي كاهش استرس تيم و آرام كردن بازيكنان دو بازيكن 34 ساله و 35 ساله يعني مهدوي كيا و كريمي را به زمين فرستادم، اوضاع خيلي آرام نشد اما باكيفيت‌تر شديم. در نيمه دوم شانس‌هاي برد زيادي داشتيم اما يك اشتباه دفاعي باعث شد گل اول را بخوريم. در ادامه باز هم شانس مساوي كردن داشتيم اما دوباره يك اشتباه ديگر پنالتي به حريف داد، بنابراين اين يك مشكل است و بايد آن را برطرف كنيم. وقتي از نظر فكري شرايط خوبي داشته باشيد مي‌توانيد نتيجه بازي را عوض كنيد اما اين تيم از باختن هم مي‌ترسد، ظاهرا وضعيت فصل پيش پرسپوليس تاثير منفي روي بازيكنان گذاشته است. ما شروع بدي داشتيم. مدتي تعطيل هستيم كه بعضي از بازيكنان به تيم ملي مي‌روند اما روي ساير بازيكنان از نظر فكري كار مي‌كنيم. 

  ژوزه در پاسخ به اين سوال كه گذشته از مسائل روانشناسي و فكري چرا از نظر فني خوب نيستيد؟ گفت: فكر و ذهن، بدن‌ها را آماده مي‌كند و همين طور با بدن‌ها مي‌شود به لحاظ فني خوب بود. اين‌ها به يكديگر متصل هستند. بازيكنان پرسپوليس از نظر فيزيكي خيلي آماده‌اند اما به لحاظ فكري مشكل دارند. 

  سرمربي پرسپوليس در واكنش به اينكه پرسپوليس در اين فصل بازيكنان جديد زيادي گرفته است و آن‌ها كه اصلا فصل گذشته در پرسپوليس نبودند، اظهار كرد: اين را قبلا هم گفته‌اند كه بازيكنان جديد ما از تيم‌هاي كوچك به پرسپوليس آمده‌اند، بازي در تيم‌هاي بزرگ فرق مي‌كند و طول مي‌كشد كه به شرايط عادت كنند، ما وقت نداشته و نداريم و بايد هرچه زودتر آماده شويم. 

  ژوزه در واكنش به اين مطلب كه سپاهان و ذوب آهن تيم‌هاي كوچكي نيستند كه بازيكنانشان را به پرسپوليس داده‌اند،گفت: اما اين بازيكنان با حضور در پرسپوليس احساس مي‌كنند مسئوليت‌شان سنگين‌تر شده است. 

  وي در پاسخ به اين سوال كه گذشته از همه اين حرف‌ها آيا بنا نداريد حاشيه‌هاي اطراف تيم كه بعضا باعث شده مهدي مهدوي كيا كه همواره از بازيكنان آرام فوتبال ما بوده عليه كسي صحبت مي‌كند و به نظر حاشيه‌هاي مختلفي اطراف تيم است را از بين ببريد؟ اظهار كرد: مهدوي كيا مثل كريمي از بازيكنان باتجربه ماست. شايد مشكلات شخصي داشته باشند كه اين به تيم مربوط نمي‌شود. مسئوليت آن‌ها سنگين است اما هنوز اين احساس مسئوليت به طور كافي در زمين اجرا نشده است. 

  به گزارش ايسنا،سرمربي پرسپوليس در واكنش به اينكه به نظر مي‌رسد ويروسي به جان تيم پرسپوليس افتاده و در تمام اجزاي اين تيم نيز رخنه كرده، گفت: عصبي بودن اين ويروس است. ما 14 بازيكن جديد گرفتيم. فصل پيش هم پرسپوليس شرايط خوبي نداشته است. همه بازيكنان جمع شده‌اند تا اوضاع تيم را درست كنند اما وضعيت ذهني آن‌ها براي من يك سورپرايز منفي بود. آن‌ها فكر نكردند كه فشار زيادي را بايد تحمل كنند چرا كه تماشاگران انتظار دارند در هر بازي برنده باشند. اين فشار به ضرر ما تمام مي‌شود. من از تماشاگران مي‌خواهم كه فشار را به بازيكنان وارد نكنند. من مسئوليت تمام نتايج پرسپوليس را بر عهده مي‌گيرم و اگر مي‌خواهند فشاري وارد كنند به من وارد كنند. 

  وي در پايان در پاسخ به اين سوال كه آيا فكر نمي‌كنيد نتايج ضعيف پرسپوليس كارنامه شما را هم خراب مي‌كند؟ گفت: من اين شرايط را قبول كرده‌ام كه به پرسپوليس آمده‌ام. من آمده‌ام كه وضعيت اين تيم را عوض كنم و اكنون سخت‌ترين دوران شغلي‌ام را مي‌گذرانم. دنبال بهانه‌جويي نيستم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.