• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اخبار سینما , سیاسی , فرهنگی و هنری » توهین بازیگر معروف سینما به علیرضا افتخاری
  کد خبر : 696363

  توهین بازیگر معروف سینما به علیرضا افتخاری

  توهین بازیگر معروف سینما به علیرضا افتخاریReviewed by Farnaz on Aug 4Rating: به نقل از كيهان، چهارشنبه گذشته، وقتي بازيگر پاي ثابت سريال هاي تلويزيوني، در پشت صحنه يك برنامه ويژه رمضان، با عليرضا افتخاري روبرو شد، اين خواننده را به دليل حمايت از نظام ديني، هدف هجمه و هتاكي قرار داد. بازيگر هتاك همچنين،…

  توهین بازیگر معروف سینما به علیرضا افتخاریReviewed by Farnaz on Aug 4Rating:

  به نقل از كيهان، چهارشنبه گذشته، وقتي بازيگر پاي ثابت سريال هاي تلويزيوني، در پشت صحنه يك برنامه ويژه رمضان، با عليرضا افتخاري روبرو شد، اين خواننده را به دليل حمايت از نظام ديني، هدف هجمه و هتاكي قرار داد.

  بازيگر هتاك همچنين، به دفاع از خواننده اي پرداخت كه چندي پيش پس از سفر به لندن با عوامل بي بي سي و يك شبكه وابسته به MI6 انگليس، جلسه مخفيانه برگزار كرد!

  بازيگر ياد شده متاسفانه در اغلب سريال هاي سيما به عنوان بازيگر حضور مي يابد و در مناسبتهاي مختلف به عنوان مهمان ويژه دعوت مي شود.

  افرادي از اين دست، متاسفانه توسط برخي از برنامه سازان صداوسيما به عنوان الگو به مردم و مخاطبان معرفي مي شوند.

  از بيان جزئيات اهانتهاي بازيگر ياد شده به دليل حفظ شئونات اسلامي معذوریم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱۲)  • من

   من کاری به سیاست ندارم. افتخاری تا وقتی که تلاش نکرده بود وارد پاپ بشه کارش درست بود. آهنگایی که الآن می خونه کجا و آهنگای سنگینی مثل یاد استاد ش کجا…….

  • امید

   سلام چرا اسم بازیگر را ذکر نمی کنید تا همه بدانند؟ خبر ناقص دادن چه دردی دوا می کند؟

  • حسین

   وقتی صدا و سیما هر کسی که از گرد راه میرسد بکار میگیرد که آنان نیز پس از کسب شهرت کذائی با رسانه های آنور آب همکاری کرده و یا اینکه به فرد هنرمندی هچون دکتر افتخاری توهین میکنند چرا که متدین بوده و به وطن خود خیانت نکرده است ! لذا بر مسئولین ذیربط فرض است که با به اصطلاح آن هنر مند ( بهائی پرست ) شدیدا” برخورد نمایند و از فعالیت این قبیل افراد کذائی جلو گیری نمایند .

  • saeid saqi

   انوی رنج کشیده و زحمتکشی که باید در دبیرستان کار می کرد تا آوازخوان بتواند با خیال راحت آوازش را بخواند شاید نمی دانست که سالیان بعد چه کسی با چه سنی، جای او را در دل و زندگی آواز خوان خواهد گرفت و او با چه شرایطی از دل خواهد رفت..

   آواز خوانی که در اوایل انقلاب از نبود هنرمندان و اساتید آواز ، بهره ی کافی را برد و به استاد آواز ایران ملقب شد، استادی که شاید پرویز مشکاتیان (خدایش بیامرزد)هم، راز ها و درد دل های بسیار از او در سینه داشت و بازگو نکرد و رفت، ولی ای کاش رفتگان بر ملا می کردند و می رفتند تاکه زیر پروژکتور مردم قرار می گرفت.

   این روزها صدای استاد آواز ایران و مصاحبه هایش از شبکه های خارجی و یرونیوز به گوش می رسد ، لابد من و مردم ایران زمین لیاقت نداریم که صدا و صحبت هایشان را از صدا و سیماو شبکه های خودمان بشنویم ، نمی دانم کجای این مردمی بودن و اجتماعی بودن و افتخار است واستاد مدام از آن دم می زند، و علیرضا افتخاری ما سهمی در این مقوله ندارد..؟؟! هنرمند فقط کار خود را انجام می دهد وادامه داستان با مخاطب است که با هر نیتی که بخواهد از آن استفاده می کند.

   شما که به گفته خودتان “ربنا ” را برای مردم خوانده اید و سازمان فقط آنرا می تواند پخش کند، از شما می پرسم استاد ، مگر بقیه ی کارهایتان را برای مردم نخوانده اید ؟؟

   خود خواهانه ترین تصمیمی که یک هنرمند می توانست در مورد کارهایش انجام دهد را شما با افتخار انجام می دهید و خوشحالید..

   استاد آواز ایران ، با شما هستم، من و این مردم خسته شدیم از تکرار ، از یک نواختی کارهایتان، خوابمان گرفت از این همه اورتور های طولانی که پدر خوانده آواز ایرانی کی افتخار به خواندن خواهد داد، آزرده خاطریم از بازار سیاه کنسرت هایتان ، به تنگ آمده ایم از این همه خود خواهی و غرور و به جز خود کسی را ندیدن و از این همه بد ادا کردن اشعا رکه تا شعر را قبلا نشنیده باشی گنگ است و نامفهوم.. از مرغ خوش خوانی که پر زنان آمد و اما چه آمدنی و با چه رویی که هیچ حرفی برای گفتن نداشت ، ای کاش حداقل هنگام آمدن گوشه پرش به صیاد افتخاری می خورد ، مگر نه اینکه هر کسی که صیاد را می شنود میخکوب می شود..

   خفگان بس است ، بگذار که تا هواری بزنم یا که فریاد بلندی بکشم..

   بگذار که از تنوع کارهای علیرضا افتخاری ، این ساده دل لذت ببریم ، ساده دلی از جنس پاک و زلال آب تازه جاری شده ی زاینده رود ، از احساس قابل ستایشش و در کنار مردم بودنش، از لحن زیبایش.. این علیرضا افتخاری ساده دل ما، شب و روز برای همین مردم خوانده است، وخودش را فدای همین مردم می کند و خاک پاک همین مردم رامی بوسد ..

   استاد افتخاری جان ، چه رازی در اعماق چشمت نهفته ،و این همه ساده دلی را از که آموختی.. ؟

   از ائمه اطهار و ساحت مقدس آقا… که همیشه عشق شان را در آوازهایت فریاد می زنی؟ یا از خود معبود یکتا که مدام می خوانیش..؟

   هفتاد پشت علیرضا افتخاری از نسل غم بودست ، با درد ، رنج ، مشقت های غیر قابل توصیف ، راه های موفقییت را طی کرده وبدین جا رسیده است، پای بند همین مردم بوده و هست ، پابنده خانواده اش هست ، سالهاست که پای بند فرزند بیمارش هست ، پای بند هایی که شما با آنها بیگانه اید و مطمئنم که بویی از آنها .. . یادش بخیر آن بیست سال پیش که تازه استاد افتخاری را شناخته بودم با عشق عازم سفر به دیار همین زاینده رود شدم برای ابراز ارادت به ایشان و استاد با چه گرمی مرا در آغوش گرفت ، همان آغوشی که رئیس جمهور را..و من جنس این آغوش و لبخند و بوسه را به خوبی می شناسم.. راستی استاد افتخاری جان، رئیس جمهور که جای خود دارد، آن روز در مکه چگونه بودی ، چه کردی و چه خواندی که شرطه های بد رفتار، خود پای اوج آوازت نشستند..

   نمی دانم شاید، این مردمی بودن و اجتماعی بودن است نه شمایی که با کبر و غرور پذیرای همه کس نیستید و اگر این از دیدگاه شما ساده گی و ندانم کاری است همان بهتر که استاد افتخاری جان ، ساده دل بمانی ..

   علیرضا افتخاری ساده دل بمان و بخوان که همگان می دانند صدای تو بی نظیر است.. خود پدر خوانده ام، هم این را می داند و هم به خوب خواندنت اذعان دارد.

   علیرضا افتخاری ساده دل بمان و بخوان از بهاران،که با ساز باران کسی چون تو نمی خواند،کسی نیست که بخواند، بخوان که میلیونها نفر چون من عاشق و تشنه همین سادگی تو اند، بخوان و دهان بلبلان را به نغمه پرشکن وپرشکر کن.

   علیرضا افتخاری، این احساس آسمانی ات با آن صدای ملکوتیت طنین زندگی و امید برای با هم بودن است..

   هرگز طنین ماهورت در سریال امیر کبیر فراموش نمی شود، چه بگویم از آتش دل ت و از پیچش های نیلوفرانه ات که از قلب و دل ما جدا ناشدنیست، ناز نگاه تو هنوز خریدار دارد و همه را عاشق میکند، مگر راز گل ات را خودت بار دیگر تکرارش کنی، آخر تو با تار و پود و احساسات و روح مردم اجین شده ای ، مگر می شود که تو را فراموش کرد و کنار گذاشت..؟؟ این چه ادعائیست ..؟

   استادم ، بگذار بی خبران و خود خواهان هرچه می خواهند بگویند و ادعا کنند، یحتمل آنها قدرت رقابت هنری با آثارت را ندارند ..تا بوده همین بوده… به مصداق گربه ای که دستش از گوشت دور بود ، یا می گفت بو می دهد ویا می رفت سراغ حاشیه ها…

   آخر ای اوجوبه ی آواز ایران ،اگر تو نباشی، یا باشی و تو نخوانی، که بخواند ؟ و ما به امید که مانیم؟

   مگر نمی دانی که من و مانند های من را که در کلاس های آکادمیک،موسیقی می خوانیم را تو عاشق کرده ای .. از تو متشکریم، قدر تو را می دانیم، به تو افتخار می کنیم… و برای فرزند بیمارت آرزوی سلامتی داریم. س .س. ساقی

   • مهسا

    احسنت!

   • عادل

    چلچله و تحریر استاد افتخاری ب دنیای موسیقی در تمام طول تاریخ می ارزد

  • حسین اسدی

   خوب این هنرمند معروف صداوسیما اگه خیلی از وضع موجود شاکیه ؟ چرا مثل بعضی از این رفقاش نمیره کاسه لیسی غربی ها رو بکنه تا شاید به خاطر ماچ دادنش یا لخت شدنش یه پولی جلوش بندازن
   اسم این شبهه هنرمند رو اعلام کنید تا بهش بفهمونیم که در مقابل استاد افتخاری چقدر حقیره

   • حمید

    استاد افتخاری !!!
    جناب اسدی شما اصلا معنی استاد را میدونی ؟! آن کسی را که استاد خطابش میکنی شاگرد همان استاد بزرگواری است که آن هنرمند در صدا و سیما ازش تجلیل کرده و حق هم همین است چون آن آزاد مرد مثل جناب افتخاری هیچوقت حاضر نشد سلاطین را خدمتگذاری کند و همواره کنار مردم و با مردم بوده است . البته بنده نیز قبلا جناب افتخاری را دوست داشتم ولی وقتی رفتار سبکسرانه اش را با احمدی نژاد دیدم ازش بدم میاد ، هنرمند نباید چاپلوس باشد آن هم برای مقامات . معلومه که منطق تو چی هست چماقدار لااقل در نوشتن مودب باش .

    • مهسا

     تو که درس اخلاق میدی خودت مودبی؟ چماقدار یعنی چی؟

    • عادل

     چاپلوس بی بی سی و آمریکا و دشمن مذهب بودن خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

     • عادل

      من اصلن دوس ندارم هوی هوی هوی گوش کنم
      پاپ و کلاسیک غربی رو ب سنتی ایران ترجیح میدم با ای مثلا استادش ک شما میگین

  • شاکی

   جو زیادی که بدی بخورن معلومه جفتک ام میندازن ……….. تقصیر خودمونه!!!!!!!!!!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.