• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » محمد علی کلی ایران امشب روی رینگ می‌رود!
  کد خبر : 689779

  محمد علی کلی ایران امشب روی رینگ می‌رود!

  محمد علی کلی ایران امشب روی رینگ می‌رود!Reviewed by Farnaz on Aug 1Rating: او امیدوار است بتواند امشب با برد حریفش به دور دوم برسد. بوکسور دسته 91 کیلوی ایران اعتراف می کند که کار سختی امشب دارد. او می گوید:«امشب مبارزه سختی دارم. حریفم هم کلمیبایی است که قهرمان جوانان جهان را یدک می…

  محمد علی کلی ایران امشب روی رینگ می‌رود!Reviewed by Farnaz on Aug 1Rating:

  او امیدوار است بتواند امشب با برد حریفش به دور دوم برسد. بوکسور دسته 91 کیلوی ایران اعتراف می کند که کار سختی امشب دارد.

  او می گوید:«امشب مبارزه سختی دارم. حریفم هم کلمیبایی است که قهرمان جوانان جهان را یدک می کشد.» با این حال خودش خیلی امیدوار است: «هنوز نمی دانم چه اتفاقی می افتد. چرا که تا روی رینگ نروی مشخص نیست. با این حال اوضاع من خوب است. و هیچ بهانه ای برای باخت ندارم. اینجا جایی برای تعلل و توجیه نیست. باید مبارزه کنی.»

  با این حال او باز هم درصدی برای باختش کنار می گذارد: «شاید هم ببازم. برد و باختم به همه چیز بستگی دارد. شاید ببازم نه به خاطر جو مسابقه . شاید روزم نباشد. شاید یک مشت بخورم و همه چیز تغییر کند. با این حال مهم است که در شرایط ایده آل مسابقه دهم.»

  در این دوره برای اولین بار مسابقه های بوکس سید بندی شده. برای اولین بار بوکسورها برای مدال باید حتما با یک قهرمان مسابقه دهند. او که به برد روزبهانی اعتقاد داشت می گوید: «روزبهانی خیلی آماده بود. او آمده بود ببرد. حالا باید با حریف ترکیه ای مبارزه کند.»

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.