• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » اقای احمدی نژاد مگر جوانان این مرز و بوم چه گناهی کرده اند ؟!!
  کد خبر : 687832

  اقای احمدی نژاد مگر جوانان این مرز و بوم چه گناهی کرده اند ؟!!

  اقای احمدی نژاد مگر جوانان این مرز و بوم چه گناهی کرده اند ؟!!Reviewed by Aryan on Jul 31Rating: احمدنیا ، این یک نوشته کوتاه به رئیس جمهور احمدی نژاد از سوی جوانی  میباشد که تمام تلاشش برای سربلندی و ابادانی کشورش میکند با تمام داشته و نداشته های کشورش میسازد و دم هم نمیزند…

  اقای احمدی نژاد مگر جوانان این مرز و بوم چه گناهی کرده اند ؟!!Reviewed by Aryan on Jul 31Rating:

  احمدنیا ، این یک نوشته کوتاه به رئیس جمهور احمدی نژاد از سوی جوانی  میباشد که تمام تلاشش برای سربلندی و ابادانی کشورش میکند با تمام داشته و نداشته های کشورش میسازد و دم هم نمیزند چون به فردایی روشن هنوز امید دارد !

  در این روز ها جزء خبر داغ پیشنهاد خوردن اشکنه به مردمان سرزمینی که دومین کشور تولید کننده گاز و نفت دنیا میباشد اخبار دیگری نیز میتواند جالب توجه باشد .

  چند هفته پیش استاد بزرگ ! جناب اقای بهمنی بعد از حضور در صحن مجلس گفتند که زین پس برای حمایت بیشتر به افرادی که زیر 110 سکه مهریه داشته باشند در ازای هر نفر 4 میلیون وام داده خواهد شد .

  و بعد از ان اقای رئیس جمهور گفتند برای حمایت بیشتر جوانان وام هر نفری 4 میلیون به 5 میلیون افزایش پیدا کرده است !!

  هر چند که با این مبلغ هیچ کاری نمیتوان کرد یا حتی پول پیش یک منزل کوچک هم نخواهد شد اما با این حال کمال تشکر از مسئولین دولتی زحمت که فکر ازدواج جوانان خواب را از چشمان زیبایشان گرفته را داریم  !

  در ابتدا کار زیبایی به نظر میرسد و جوان های زیادی خوشحال از این که شاید مسئولین به فکرشان باشند و کسی باشد که دلش برای جوانانی که در این وضع خوب اقتصادی ! شهامت ازدواج را دارد بسوزد و فکری به حالشان کنند .

  البته شاید برای آقازاده ها این افزایش 1 میلیونی چیزی نباشد اما جوانان زیادی هستند که مبلغ های کمتر از این کمک شایانی به آینده انها میکند .

  پس از مراجعه به سایت بانک مرکزی هنگام ثبت نام متوجه می شوید که هنوز همان مبلغ 3 میلیون تومان پرداخت می شود ! .

  اما دوست داریم این موضوع را با خبر داغ دیگری مقایسه کنید .

  جناب بهمنی به صحن مجلس می روند چند نماینده اقتصاد دان !! پیشنهاد حذف ارز مسافرتی را به استاد بهمنی میدهند و پس از فکر کردن چند دقیقه ای  توسط ایشان این موضوع تایید می شود هنوز چند روز از این خبر نگذشته بود که بخشنامه به بانک های مربوطه ارسال میشود و حالا دیگر آن ارز مسافرتی را لولو خورد !

  حالا بماند چه پیامد هایی این موضوع خواهد داشت و چه سود هایی دلالان در بازار آزاد ارز میبرند ! اما چگونه است که برای ارز مسافرتی با این سرعت بخشنامه ارسال می شود فقط خداوند مهربان میداند !

  اما سوالهایی در ذهن جوانان نقش میبندد که بد نیست اقای رئیس جمهور پاسخگو باشند

  جناب اقای احمدی نژاد مگر گناه جوانان چیست که یاد گرفتیم و به ما اموختند که حرفت با عملت یکی باشد و ما همه را به همین چشم میبینیم ؟

  مگر گناه جوانان چیز که ساعت ها باید وقت خود را در بانک های که نامشان از اعتماد میدرخشد سپری شود و با عبارت ساده بخشنامه ای نیامده برگردند .

  قابل توجه مسئولین که تا اتفاقی میوفتد سریعا از جوانان مایه میگذارند و هزاران قول به آنها می دهند اما تا از پل گذشتند هیچ چیز یادشان نمی اید .

  مسئولین عزیز یادشان باشد هر کاری برای این مردم و کشور عزیزمان ایران انجام می دهند وظیفه ایست که خداوند بر دوش انها نهاده و بد نیست یادشان باشد این صندلی ها ماندنی نیستند .

  البته پاسخ به این نامه از سوی بانک مرکزی و اداره نظارت بر بانکها محفوظ میباشد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۹)  • ReZa

   میدونم خیلی دیره که دارم اینو مینویسم….اما…دیرش هم شاید مث ماهی باشه….تازه و شنیدنی….
   دوره ی اولی که این آقا برای ریاست جمهوری کاندید شده بود رو به یاد بیارید!!!!!!!!!!….دوره دوم رو…..بماند…حقانیت یا عدم حقانیت انتخابات که اگه داغ نیست ولی هنوز بحثش ولرم مونده لااقل…
   شنیدید که میگن….از ماست که برماست.
   من رای به این آقا ندادم…هرکی رو هم تونستم تشویق کردم که حداقل رای سفید یا خط خطی بدن….که بهتر از اینه که با چهل میلیون رای…اینطوری بکوبه توی سرمون….
   هرچی میکشیم…حقمونه…
   روایتی هست که میگه: خدا برای اینکه مردمی رو تنبیه کنه…روشهای مختلفی رو داره…بدترینش اینه…که از میان اون مردم….پست ترینشون رو حاکمشون میکنه….
   بماند که برای این قسمت…خودمون با حرص بهش رای دادیم!!!!!!!!!!!!!

  • maju

   dameton garm k darin jorat pida miknid.

  • نام شما...

   اگه اشتباه نکنم پامبر بود که فرمودند:در آخر الزمان انسانهایی می آیند که دروغ های بسیار بزرگ میگویند.
   والا باالله جرج بوش وامثالش مصداق این جمله نیستن چون اونا اصلا دین ندارن.آقایونی که ادعای دینداری واسلام ناب محمدی دارید دست از دروغ گویی بردارید دستتون خیلی وقته رو شده.تحمل هم حدی داره! خودتون شعور ندارید به شعور دیگران بی احترامی نکنید

  • savash

   واوا ماکه قبولنداریم

  • ماهان

   علی جان سلام .ممنون از حرفهایی که زدی . این روزها من خجالت می کشم با دست پر به خانه بروم .چون میدانم حتما همسایه ای دارم که نتوانسته سفره اش را بری کودکانش رنگین کند ومن از او بی خبرم .می دانم دورو برم پراست از آدمهایی که که به دلیل رکود افتصادی /اختلاس/ نبود مواد اولیه/ کارگاهها وکارخانه هایی که در آن کار میکردند تعطیل شده وآنها مانده اند وسفره های خالی .امروز یکی از همسایه های قدیمی ام را دیدم که بامن هم کلاس بود.دختری هشت ساله معلول داشت .یک ماه همبود که بیکار شده بود.گفت بهزیستی ماهی 40 هزارتومان به دخترش کمک می کند در حالی که هزینه درمان دخترک حداقل ماهی300 هزار تومان میشود.بیکاری/مستاجری/ومریضی کودکش در 32 سالگی از او پیرمردی50/60ساله ساخته بود. علی جان تو به فردایی روشن امید داری اما من از دیو دد ملولم وانسانم آرزوست

  • maryam

   آقای رییس جمهور ، گناهیی که میکنی بیشتر از گناههایی هست که من کردم…
   تو و قانون ها و همکارهات زیباترین اتفاقی رو که توی زندگی هر شخصی می تونه پدید بیاد رو از جوونای ایران گرفتی… الان برو “نیم باز” ببین همه عقده تو دلشونه برو “فیس بوک” همه عقده دارن… چرا واقعیت رو قبول نمی کنین؟ چرا دروغ میگین به همه؟ همه مرده ی متحرک هستن… کشورت مرده… متاسفم

  • Abdozak

   جناب علی آقا،مگه تو هم واسه ازدواجت رفتی سراغ اینجور وامها که برای امثالِ منِ زیرِ زیرِ خط فقره؟ بابا تو که مایه داری داداش! نکن اینکارو که ما ناامید میشیم! تو این مملکت گل و بلبل ،ما عادت کردیم به اینجور شعارها!حرفهای بی عمل!
   یکی نیستش فقط به این صدا و سیما بگه : آخه عزیز دل چرا فکر میکنی ملت نمیفهمن؟ توروخدا برای شعور مخاطبتت ارزش قائل باش! فقط همین!

   • نام شما...

    امثال شما Abdozak عزیز هستند که مملکت اینجاست. یه نفرم پیدا شده داره درد دلت رو میگه مسخرش می کنی؟ برو عمووو

    • abdozak

     جناب بی نامو نشون، بنده طرف حسابم علی احمدنیا(مدیرکل لنگیه خودمون) هستش! حرفم هم بوی شوخی میده! حداقل خودتو معرفی میکردی تا دیگران به این هموطن شجاع و فهیم افتخار میکردن که علت اینکه مملکت الان اینجاست رو کشف کرده!!!!!!!!!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.