• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » فحاشی سایت آقازاده فراری به مردم!
  کد خبر : 686908

  فحاشی سایت آقازاده فراری به مردم!

  فحاشی سایت آقازاده فراری به مردم!Reviewed by Farnaz on Jul 31Rating: به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران، این سایت در گزارشی با نام ” لیاقت این مردم، غیر از همین احمدی نژاد است؟ ” در لوای نقد به دولت اقدام به توهین مستقیم به مردم کرده است. سایتی که گردانندگان آن در سال 88 مدیریت…

  فحاشی سایت آقازاده فراری به مردم!Reviewed by Farnaz on Jul 31Rating:

  به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران، این سایت در گزارشی با نام ” لیاقت این مردم، غیر از همین احمدی نژاد است؟ ” در لوای نقد به دولت اقدام به توهین مستقیم به مردم کرده است.

  سایتی که گردانندگان آن در سال 88 مدیریت سایت “آینده” را برعهده داشتند، در گزارش توهین آمیز خود مردم ایران را مردمی دروغ گو و ظاهر بین و گدا صفت خوانده و به طور رسمی مردم ایران را بی فرهنگ میدانند به گونه ای که اگر فردی که ایرانیان را نشناسد به این مقاله نگاه کند از مردم ایران قومی بدوی و وحشی و متعلق به قرون وسطا متصور می شد.

  این سایت مقاومت و ایستادگی مردم ایران بر روی حق و حقوق و آرمان های خود را خودبرتر بینی می شمارد که تحریم ها را به حساب نمی آورد، باید دید که این سایت بازتاب از سرخم کردن ایران در مقابل تحریم ها چه سودی می برد؟

  جملات زیر گوشه ای از این مقاله توهین آمیز است:

  * حضور همیشگی ده ها هزار نفر از مردم در شهرهای مختلف برای استقبال از احمدی نژاد به خاطر دادن نامه هایی شد که معمولا با چند ده هزار تومان هدیه از سوی ریاست جمهوری همراه می شد و لبخند را بر لبان فرستندگان آنها می نشاند.

  *همین مردم به خاطر فرهنگی که در مقایسه با فرهنگ بسیاری از کشورهای اسلامی و غیر اسلامی از غربی گرفته تاشرقی ، بیشتر مبتلا به دروغ گویی و دروغ شنیدن بودند، زمانی که مطالبی نه چندان واقعی را در قالب آمار، وعده ها، تحریف تاریخ و … از مسئولان دولتی شنیدند، برایشان مهم نبود.

  *همین مردم که بیش از برخی ممالک آلوده به خصلت تهمت زنی و غیبت و افترا هستند.

  *خودبرتربینی و برتر دانستن خود نسبت به سایر قومیتها و ملتها مشکلی بوده که ایرانیان از دیرباز به آن دچار بودند و در دولت احمدی نژاد این موضوع نمود یافته ودر قالب مکتب ایرانی تئوریزه شده و توام شدن آن با توهم خود بزرگ بینی و دیگر کوچک بینی موجب شد تا تحریمها را کاغذ پاره ای بیش ندانیم، اعراب را کشورهای حقیر، کوچک و بی عرضه یا بشمار بیاوریم که در مقابل تاریخ چندهزار ساله ماهیچ هستند و…

  اما این اولین باری نیست که به بهانه های سیاسی و غالبا شکست در انتخابات و نه شنیدن از مردم بصیر ایران دست به فحاشی و توهین می زنند شاید مرحمی باشد برای زخمی که از همین مردم پای صندوق های رای خوردند.

  پیش از این سایت های ضد انقلاب بارها مردم همیشه در صحنه ایران را “ساندیس خور” خطاب می کردند و با این الفاظ قصد کم رنگ کردن و توهین به حضور میلیونی مردم در راهپیمایی های مختلف که در حمایت از نظام و انقلاب بر پا شد را داشتند.

  اما بعد از چندی این کلمات نه فقط از سایت های ضد انقلاب بلکه از سایت های منتسب به اصلاح طلبان نیز شنیده می شد.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۳)  • محمد

   کلا شبکه های غربی مزخرفند….
   از منو تو گرفته تا بی بی سی صدای امریکاش…..
   100تا کله حرف میزنند 99تاش دروغه
   اون یکیشم که راسته نصفیش دروغه
   ….خدایش غیر از اینم نیست

   • ایرانی

    محمد تو اول حرف زدن یاد بگیر بعد بیا نظر بده (اون یکیشم که راسته نصفیش دروغه) این یعنی چی؟ تو بروهمون اخبار صدا و سیما رو گوش کن همون به درت میخوره که همش میگه کل دنیا دارن بدبخت میشن ولی ما داریم پیشرفت میکنیم کو کجاست اون پیشرفت ؟ چرا ما نمیبینیم ؟ فقط روز به روز بدبخت تر شدن مردمو میبینیم که نون ندارن بخورن

  • شاکی

   کافر همه را به کیش خود پندارد . مخصوصا شبکه مزخرف من و تو که من به شخصه با یه اسم دیگه اما با همین قافیه میگم . جزو همینان!!!!!!!!!!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.