• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » موسیقی » پول کنسرت های خیریه به دست مجید بهرامی نرسید!
  کد خبر : 68672

  پول کنسرت های خیریه به دست مجید بهرامی نرسید!

  پول کنسرت های خیریه به دست مجید بهرامی نرسید!Reviewed by Aryan on Nov 1Rating: در حالیکه مجید بهرامی هنرمند تئاتر کشورمان تنها ۱۰ روز برای ادامه زندگی مهلت دارد، پولی به حساب بیمارستان وی در آلمان واریز نشده و مسوولان بیمارستان با توجه به این شرایط بهرامی را از بخش پیوند به بخش عمومی منتقل…

  پول کنسرت های خیریه به دست مجید بهرامی نرسید!Reviewed by Aryan on Nov 1Rating:

  در حالیکه مجید بهرامی هنرمند تئاتر کشورمان تنها ۱۰ روز برای ادامه زندگی مهلت دارد، پولی به حساب بیمارستان وی در آلمان واریز نشده و مسوولان بیمارستان با توجه به این شرایط بهرامی را از بخش پیوند به بخش عمومی منتقل کرده اند.

  در تاریخ ۱۹ ، ۲۰ و ۲۱ مهر سه ستاره بزرگ موسیقی پاپ محسن یگانه، رضا صادقی و بنیامین در حمایت از هنرمند تئاتر کشور «مجید بهرامی» ، که به دلیل بیماری در آلمان بستری است، بروی سن رفنند.

  «شاه آبادی» معاون هنری وزیر ارشاد پس از آگاهی از مشکل این هنرمند کلیه هزینه های درمانی آنرا متقبل شده و اظهار کرده بود که این هزینه ها از طریق برنامه گلریزانی با حضور ستاره ها تامین خواهد شد.

  این کنسرت ها با تبلیغات گسترده برگزار شد و مردم نوع دوست کشور نیز با حمایتی همه جانبه سعی کردند نقشی هر چند کوچک در این مراسم معنوی داشته باشند.

  ظاهر ماجرا اینگونه به نظر می رسید که با توجه به حمایت گسترده مردم هزینه ها ختم به خیر خواهد شد و این هنرمند خوب کشورمان باز هم به زودی به صحنه تئاتر باز خواهد گشت.

  برادر «مجید بهرامی» در این باره گفت: «دو روز است که برادرم را از بخش پیوند به بخش عمومی منتقل کرده اند و حالا ایشان در حال شیمی درمانی هستند.

  مسئولین بیمارستان هم با دیدن اوضاع اعلام کرده اند که چون تا تاریخ اعلام شده پولی به حساب آنها واریز نشده است، پس از مراحل شیمی درمانی، «مجید بهرامی» را از بیمارستان مرخص خواهند کرد و با توجه به اتمام زمان ویزای سه ماهه او ، اقامت وی در این کشور هم غیر قانونی است و معلوم نیست چه آخر و عاقبتی در انتظار او خواهد بود.

  ظاهرا هنوز دوستان برنامه گذار به جمع بندی نرسیده اند و اعلام کرده اند که نصف پول مورد نظر از طریق این برنامه تامین شده است.

  من به صداقت این دوستان برنامه گذار ایمان دارم و می دانم تمام سعی خود را برای حل این مشکل انجام می دهند. ولی ماجرا دو علامت سوال دارد. اول اینکه شخص آقای شاه آبادی ، اعلام کرده بودند که کلیه هزینه های درمانی برادرم را تامین خواهند کرد و بحث دوم هم ماجرای تسریع در رساندن پول به مسئولین بیمارستان است.

  مسئولین بیمارستان اولتیماتوم داده اند که اگر تا ۱۰ روز آینده پول به حساب آنها واریز نشود دیگر کاری از دست آنها هم بر نمی آید. ویزا هم که قطعا تمدید نمی شود. وضعیت برادرم بحرانی بحرانی است. » برادر بهرامی ادامه داد : « من به عینه سعی و تلاش دوستان و شخص آقای میرزمانی را دیدم ولی باور کنید این تلاش ها هنوز کافی نیست. اوضاع خیلی وخیم است.

  آقای شاه آبادی در تمام مصاحبه هایشان اعلام کرده بودند که تمام هزینه ها را متقبل می شوم ولی جدیدا به گوشم رسیده که می خواهند به آقای رئیس جمهور نامه بنویسند.

  برادرم در حال دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری مهلک است. مجید فقط بیست روز برای ادامه زندگی فرصت دارد. چرا هیچکس حرف ما را نمی شنود؟!». رضا خانزاده(شرکت اکسیر نوین) یکی از مسئولین برگزار کننده برنامه در این باره و در قبال اظهارات برادر «مجید بهرامی» حاضر به صحبت نمی شود و مدعی است که مسئولین معاونت هنری وزارت ارشاد باید در این باره اظهار نظر کنند.

  عظیمی،مشاور اجرایی معاون وزیر در امور فرهنگی که مسئول مستقیم پیگیری این ماجرا بود و از سوی شخص«شاه آبادی» این مسئولیت را بر دوش گرفته بود. در این باره گفت : «در حال پیگیری برای تبدیل میزان درآمد این برنامه به یورو هستیم و با توجه به اینکه تبدیل ریال به یورو در بازار آزاد هزینه زیادی می طلبد، دست نگه داشته ایم که در بازار دولتی این اقدام را انجام دهیم.»

  وی در پاسخ به این سوال که محدودیت زمانی برای ارسال این پول به بیمارستان محل بستری بهرامی در حال حاضر اولویت مهمی به حساب می آید نیز گفت : « برخی حساب و کتاب ها هنوز انجام نشده . مثلا برخی چک های خیرین همچنان پاس نشده و این قبیل مشکلات هم وجود دارد.

  این مبالغ باید سرجمع همه با هم ادغام شوند و در انتها فقط یک عدد مشخص شود تا هیچ شبهه ای در میان نباشد. رایزنی ها انجام شده و امیدوارم هر چه زودتر کارها جمع شوند تا بتوانیم اقدام کنیم. »

  عظیمی همچنین درباره در آمد کلی این برنامه ها نیزافزود : « هزینه ای که بیمارستان از ما طلب کرده بود ۵۰۰ میلیون تومان بود. ده هزار یورو به حساب شخصی ایشان از طریق کمک های مالی واریز شده و حدود ۱۲۰ میلیون تومان هم از طریق این برنامه ها جمع آوری شده است.

  اگر همه چیز خوب پیش برود، چیزی حدود ۲۰۰ میلیون تومان سرجمع می توانیم به ایشان کمک کنیم.» یک هموطن در آن سوی مرزها حال و روز خوبی ندارد و برای زندگی دوباره در حال مبارزه ای بزرگ است.

  مبارزه ای که او به هیچ عنوان حاضر به کوتاه آمدن از آن نیست. مبادا کار از کار بگذرد و خاطره کنسرت های خیره تا ابد ذهنیت منفی و تلخی را در حافظه مخاطبان موسیقی بر جای بگذارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • سعیده محمدزاده

   khosh halam ke in ruza tamum shod …

  • کوروش

   خاوری و دارو دسته اش را فراموش نکنید …. از خاوری بگیرید … انشاالله مشکل حل می شود

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.